۲۰۴۸ را به روش دهه شصتی بازی کنید

روش دهه شصتی در واقع «حجاب تکنیک» ۲۰۴۸ را که با بورژوازی و فراغت نسبت مستقیم دارد کنار می‌زند و باعث قلب ماهیت آن به یک بازی سریع و دستجمعی می‌شود.

شیوه اهدای خون برای گیمرها+عکس

در این بازی هر گیمر پای کنسول مورد علاقه خود می نشیند و دستگاه مخصوصی به دست او متصل می شود. بازیکن با هر بار کشته شدن در بازی مقداری از خون خود را از دست می دهد و بار دیگر زنده می شود.

2048، یک بازی ساده ولی اعتیاد آور +دانلود

بازی محدودیت زمانی ندارد اما برای دست یافتن به عدد 2048 به عنوان اولین بار کار آسانی نیست پس باید تلاش کنید تا به این عدد برسید. همچنین از طریق وب‌سایت سازنده این بازی می‌توانید 2048 را در محیط وب بازی کنید. محیط ساده در کنار طراحی فلت اما رنگی، مراحل چالش برانگیز، قابلیت بازی به صورت چند نفره، به اشتراک گذاری امتیازات با دوستان، سازگار با گوشی‌ها و تبلت‌ها از ویژگی‌های این بازی زیبا می‌باشد.

بازي رايانه‌ای «مقاومت خرمشهر» توليد شد

بازي رايانه اي مقاومت خرمشهر در سبک بازي اکشن سوم شخص ، دوربين نماي بالا و با موضوع توجه به داستان دفاع و درگيري هاي مستقيم با دشمن عراقي توليد شده است.

«پو» سرگرمی تاسف‌بار برخی دختران

وسط جلسه نشسته است و تند و تند از حرف‌های رییس نت برمی دارد تا چیزی از قلم نیفتد. یکهو صدای آشنایی از گوشی بلند می‌شود که نشان می‌دهد بچه از خواب بیدار شده. وقتی این بچه از خواب بیدار می‌شود خودش را کثیف کرده و طبیعتا گرسنه است. زمان در اینجا حیاتی ست. باید هر چه زود‌تر به «پو» برسی تا وضعش خراب‌تر از اینکه هست نشود.

«انگری بردز» ابزاری برای جاسوسی آمریکا و انگلیس

گاردین در ادامه می نویسد : ممکن است بسیاری از دارندگان تلفن های هوشمند ندانند که اطلاعات شخصی آنها در چه سطح گسترده ای در اینترنت پخش می شود و حتی در حالت پیشرفته ای این اطلاعات در اختیار سرویس های جاسوسی قرار می گیرند.

وارد کننده خودرو باشیم بهتر است یا بازی‌های رایانه‌ای؟

بازی‌های رایانه‌ای بدون شک، سریع‌ترین رشد را در صنایع فرهنگی داشته است. صنعت بازی در بین صنایع تفریحی و سرگرمی در جهان رتبه اول را دارد و حتی از موسیقی و فیلم پیشی گرفته، تا جایی که هم اکنون درآمد حاصل از بازی در آمریکا از درآمد هالیوود بیشتر است.

«بتلفیلد ۴» در چین ممنوع شد

بازی تیراندازی اول شخص «بتلفیلد ۴» در چین بدلیل آنچه تهاجم فرهنگی و موضوعات مطرح شده در بازی که امنیت ملی چین را به خطر می‌اندازد، غیر قانونی اعلام شد.

ترویج انقلاب مخملی با هیجان هان کاذب

این بازی ها طوری طراحی شده بود که بازیکن خود را به شکل انقلابی و حامل ارزش های لیبرال دموکراسی تصور کند برای آزادی لیبرالیستی مجاهده می کند و در عین حال علائم و نشانه هایی از روحیه انقلابی مثل چکش، ابزار مبارزاتی که علائم جنبش های سرخ و کمونیستی بود در این بازی ها جای داده می شد و فرد مرحله به مرحله بازی می کرد تا بتواند قدرت حاکم را از بین ببرد .

زندگی واقعی در دنیای مجازی

همه گان در محيط مجازي به تبادل آراء مشغول اند بدون اينكه مسئوليتي قبول كنند. اين شكل از ساحت عمومي دچار نوعي توهم دموكراتيك و در واقع تشويق به بي عملي و بي تعهدي است. بي تعهدي مجازي از اين جهت خطرناك است كه توهمي از عمل گرايي را نيز با خود به همراه دارد. اينترنت همسطح كردن همه چيز و غير حضوري كردن همه چيز باعث بي تعهدي و بي تفاوتي مي شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.