آیا مشکلات اقتصادی با تجدیدنظر در سیاست های نظام بر طرف می شود؟

اصلاح طلبان افراطی این روزها تاکید دارند که حل مشکلات اقتصادی با تجدیدنظر در سیاست های اعلامی نظام در حوزه سیاست خارجی و معامله در این زمینه بر طرف می شود و این تنها راه ممکن می باشد!

مسئله «ایستادگی و مقابله با دشمن» اصل اولیه سیاست، دستور اسلام و مطابق بیانات رهبر معظم انقلاب است

فرمانده بسیج طلاب دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به اهمیت مقوله اقتصاد مقاومتی گفت: مسئله ایستادگی و مقابله با دشمن، اصل اولیه سیاست، دستور اسلام و مطابق بیانات رهبر معظم انقلاب است؛ به طور مثال رهبر معظم انقلاب چندین سال است که به صورت ویژه شعارهای سال را با مضامین اقتصادی نامگذاری می کنند و هر سال شعارهای سال عملیاتی تر نامگذاری می شود.

مأموریت ویژه ژئوپلیتیسین قاجاری

علی‌رغم بی‌اعتنایی آمریکایی‌ها به توافق برجام و خروج از آن و نیز طفره‌ اروپایی‌ها از عمل به وعده‌های برجامی خود، تیم مشورتی دولتمردان تدبیر‌ و امید، کماکان از گفتمان مذاکره دم‌ می‌زنند.

کلیپ/ با چه کشورهایی می شود سازش کرد؟

موشن گرافیکی از بیانات روشنگر رهبر معظم انقلاب
نسخه کیفیت بالا:
aparat.com/v/nkcJ3

ملت ایران از دوران رژیم پهلوی تاکنون صدها بار توسط آمریکا گزیده شده

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تجربه گزیده شدن از سوی آمریکا را داریم، افزود: در شرایط فعلی مذاکره مجدد با آمریکا هیچ توجیه صحیحی ندارد.

دشمنی ۴۰ ساله آمریکا به راحتی فراموش نمی شود

قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس گفت : دشمنی ۴۰ ساله آمریکا چیزی نیست که به راحتی بشود فراموش کرد ، چند بار اعتماد کردیم اما هر بار ضرر کردیم .

نباید دنبال سازش و کوتاه آمدن باشیم / آمریکا قابل اعتماد نیست

بهادری گفت : ما باید مقاومت کنیم ،اگر به دنبال سازش و یا کوتاه آمدن باشیم ،بطور قطع تمام تلاش هایی که تاکنون انجام گرفته به سرانجام نخواهد رسید .

کسانی که از سازش دم می‌زنند در زندگی سیاسی-اجتماعی خود دچار آسیب‌زدگی شده‌اند

معاون سیاسی سپاه گفت: کسانی که از سازش دم می‌زنند در زندگی سیاسی-اجتماعی خود دچار آسیب‌زدگی‌هایی از جمله دنیاگرایی و طمع شده‌اند که طبق فرموده‌ی امام (ره) این طمع موجب ذلت خواهد شد.

خط سازش همیشه از سوی شیاطین استکباری مورد تأیید بوده است

نماینده ولی‌فقیه در استان قزوین با بیان اینکه ما دیگر با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد، گفت: کسانی که دم از مذاکره با آمریکا می‌زنند همان غرب‌زده‌هایی هستند که نه مقام معظم رهبری و نه مردم، اعمال آن‌ها را تائید نکرده‌اند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.