بازی‌های رایانه‌ای و شبکه توزیع

به گفته یک بازی‌ساز رایانه‌ای، یک ناشر برای تولید و عرضه یک بازی خوب به مبلغی حدود ۴۰۰ میلیون تومان نیاز دارد اما این بازی در بهترین حالت تنها ۱۰۰ میلیون فروش خواهد کرد؛ این اختلاف چطور جبران می‌شود؟

بازار بازی‌سازی ایران در معرض رکود کامل

عدم نظارت بر ورود بازی‌های خارجی، نداشتن بیمه، نبود قانون کپی‌رایت و توزیع نامناسب یا به عبارتی فقدان بازار برای بازی‌های داخلی تنها گوشه‌ای از مشکلات ریز و درشت بازی‌سازان رایانه‌ای ایران است.

گمانه‌زنی در مورد بازی‌های پرطرفدار سال2015

با آغاز سال 2015 شرکت‌های سازنده بازی‌های ویدیویی بر تلاش خود به منظور عرضه نسخه‌های جدیدی از تولیدات خود افزوده‌اند.

حضور معنوی شیطان‌پرست در بازی‌های رایانه‌ای

سازندگان بازي‌هاي رايانه‌اي در طراحي داستان‌ها و عناصر مختلف اين بازي‌ها، از بن‌مايه‌هاي خيالي و واقعي بهره مي‌برند. آنها با قرار دادن اين بن‌مايه‌ها به عنوان پس زمينه، سعي مي کنند تا روايتي مجذوب‌کننده را در اختيار کاربران قرار دهند

مسئولان فرهنگی از بازی«KICKASS ۲»خبری دارند؟

آیا مسئولان فرهنگی خبری از صدور مجوز بازی مبتذل «KICKASS ۲» از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای دارند؟

تاثیر بازی‌های رایانه‌ای در اختلالات روانی

استادیار علوم اعصاب دانشگاه علوم پزشکی تهران، با بیان تأثیر بازی‌های رایانه‌ای در بازتوانی مبتلایان به سکته‌های مغزی و اختلالات روانی گفت: دانشگاه تهران در حال تحقیق بر بازی‌های رایانه‌ای و تأثیر آنها در درمان اعتیاد و چاقی است.

بهترین بازی رایانه‌ای ایرانی را انتخاب کنید

مسابقه پیامکی «بهترین بازی از نگاه مخاطبان» بر اساس بازی های دارای مجوز نشر و ارایه شده در بازار از سال 92تا 93، طراحی شده است.

باربی چادری و بازی‌های رایانه‌ای حزب‌الهی

جریان منتقد و ضد غرب ما در بهترین حالت فصلنامه «کتاب نقد» است. کتاب نقد، نام فصلنامه ای است که در دوران اصلاحات منتشر می شد و بسیار هم برای جریان منتقد قدرت مفید و موثر بود. «کتاب نقدم» موضوع محور، منتشر می شد.

«نجات دادن»و«کشتن» در بازیهای رایانه‌ای

بازی در فرهنگ اسلامی می‌تواند بستری باشد برای تربیت شدن، تجربه کردن و ارتباطات با بقیه و ما باید ببینیم چه کار کنیم که بچه‌هایمان هم بازی کنند و هم از این راه با این‌گونه مسائل آشنایی پیدا کنند.

رواج سبک زندگی غربی با بازی‌های جدید

این بازی علاوه برایجاد این فضاها ،القائات سایر بازیها را نیز با خود دارند از جمله اینکه مرتبا فرد برای شرکت در مهمانی ها و موقعیتهای مختلف باید لباس مناسب را انتخاب کند، آرایش خاصی داشته باشد و…