اتحاد فعالان سایبری مسلمان علیه «شاهین نجفی»

انتشار موسیقی توهین‌آمیز شاهین نجفی علیه مقدسات اسلام باعث شد ضمن بالاگرفتن موج اعتراض‌های شیعیان در فضای مجازی، اغلب کاربران مسلمان این فضا در برخورد با این خواننده متحد شوند.

«شورای زرد نا امیدی» به پايان سلام كن!

سایت سکولاریسم نو، از «شورای هماهنگی راه سبز امید» به عنوان «شورای زرد ناامیدی» یاد کرد و نوشت «این شورا اصرار بر پدرخواندگی دارد اما بیشتر به عنوان سوپاپ تخلیه هیجان اعتراضات عمل می‌کند»، شبکه بالا‌ترین تاکید کرد «شورای سبز امید، ناامید شد و به پایان سلام کرد».

فخرآور و بالاترین به جان هم افتادند

این جور افراد حال آدم رو به هم میزنن. ادعای دموکراسی و آزادی بیانشون گوش فلک رو کر کرده اونوقت هنوز به هیچ کجا نرسیده و هیچ … نشده توی انحصارطلبی و بستن مسیر آزاد اخبار اسیر شدن

افشای ماهیت صهیونیستی سایت بالاترین + عکس

سایت بالاترین که در فتنه 88 مهم‌ترین پایگاه اینترنتی حمایت از میرحسین موسوی و مهدی کروبی بود امروز با تغییر لوگوی سایت خود علامت ستاره داوود را در آن قرار داده و کلمه بالاترین را به زبان عبری نوشته است.

نفوذی جدید وزارت اطلاعات در اپوزیسیون کیست؟

يك شبكه صهيونيستي و ضد انقلابي، ضمن برگزاري يك نظرسنجي داخلي از مخاطبان خود خواست اعلام كنند كه به نظر آنها پس از علني شدن ماجراي نفوذ وزارت اطلاعات در عمق اپوزيسيون خارج نشين، نام نفوذي هاي ديگر كدام است؟!

جبهه فرهنگی سایبر دهه ۸۰؛ مروری بر رشد و توسعه اینترنت در ایران

اما از جهتی با توجه به حوادث 8 ماهه پس از انتخابات جنب و جوش بی‌سابقه مردمی شکل گرفت و رویش‌های ادبی ؛ فرهنگی و هنری فراوانی در گوشه و کنار ایران به وسیله ابزار اینترنت به همگان معرفی شد و این مقطع را به یک دوره تاریخی در تاریخ انقلاب بدل ساخت.

کاریکاتور: گدایی بالاترین در این روزها!

این وضعیت اسفناک برای این سایت که ادعای پرمخاطب بودن را روزگاری به زعم خود یدک می‌کشید به جایی رسیده است که اندک کاربران آن هم معتقدند که بالاترین به گدایی و دریوزگی مخاطب افتاده است و این وضعیت را به تمسخر گرفته‌اند تا جایی که چنین مطالبی بارها بعنوان یک موضوع داغ کاربران در صفحه اول این سایت نیز آمده است

پیشنهادات بالاترینی، برای سه ‌شنبه‌های اعتراضی نوروزی!

پشنهادات انقلابی بالاترینی زیر به شما سبزاندیشان ایرانی ارائه می‌شود تا در ایام نوروز یک قدم به آزادی ایران از دست مزدوران رژیم نزدیک‌تربشویم.

چرا با شبکه‌های اجتماعی نمی‌توان به خیابان ریخت؟

طبیعی است که در چنین شرایطی شبکه‌های مجازی نمی‌تواند جریان ساز باشند. همین چند وقت پیش بود که یکی از کاربران این شبکه با انتقاد از نیامدن رفقایش به خیابان‌ها نوشته بود، خانه تیمی‌های ۴ یا ۵ نفره اول انقلاب بیش از شبکه‌های چند ده هزار نفره امروز جواب می‌دهد.

ماجرای پروژکتور داخل ماشین رهبر انقلاب چیست؟!

آن‌ها معتقدند این پروژکتور برای نورانی جلوه دادن چهره ایشان است؛ آن دو سوراخی که با دستمال پرشده، داخلش اسلحه آماده‌ی شلیک است؛ افراد پشت شیشه هم از آدم‌کش‌های حوادث بعد از انتخابند …

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.