تکذیب موافقت با حضور زنان در ورزشگاه‌ها

دین پرست رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور اعلام کرد: شورای امنیت کشور در خصوص حضور بانوان در سالن‌های ورزشی مصوبه ای نداشته است

عکس: از فروش به خانم‌های محترم معذوریم!

یکی از مغازه های واقع در بازار با چسباندن کاغذی در قسمت ورودی مغازه اش اعلام کرد: از فروش به خانم های محترم معذوریم، خواهشمند است سوال نفرمائید! اما با این حال خانم هایی در کنار مغازه بدون توجه به کاغذ چسبانده شده روی شیشه خواستار اعلام قیمت برخی اجناس شدند! و صاحب مغازه فقط با اشاره به برگه از پاسخ دادن امتناع می کرد!

نمایش فیلم در مسجد و واکنش بانوان نمازگزار

نجمه قیداری فرزند شهید تورج قیداری است که سعی دارد با نمایش فیلم‌ در مساجد، دانشگاه‌ها و مدارس و حتی منزلش مردم به ویژه بانوان را با سینمای ارزشی آشنا کند که به گفته خودش این راه را پدرش به او آموخته است.

تاکسی‌های مخصوص بانوان به نیویورک میرسند

تاکسی های مخصوص بانوان پیش تر در برخی از کشورهای منطقه خاورمیانه و آفریقا به کار گرفته شده اند.

تصویر «زن محجبه» در هنرهای تجسمی کشور

در سال‌های اخیر در رسانه‌های مختلف درباره‌ی «سینما» بسیار بحث شده است و از وجوه مختلفی محصولات داخلی و خارجی این حوزه مورد بررسی قرار گرفته‌اند. از جمله تصویری که سینمای ایران از ایران در جهان ارائه می‌دهد، یا نسبتی که آثار تولیدشده در سینمای مملکت با باورها و اعتقادات مردم-به ویژه اعتقادات مذهبی- بر قرار می‌کنند یا….. و با این‌همه همچنان موضوع برای بحث و گفتگو بسیار است.

اين مانتوها را چه کسانی می‌پوشند؟

به عقيده بسياري از بازديدکنندگان چنين جشنواره‌ها و نمايشگاه هايي، لباس‌هاي عرضه شده با آنچه که مردم در فضاي عمومي مي‌پوشند متفاوت است

روضه‌خوانی همراه با حرکات پانتومیم برای بانوان

همه اجراکنندگان این برنامه بانوان هستند و مخاطبان نمایش را هم فقط بانوان تشکیل می‌دهند. خوشبختانه در طول دوسالی که از اجرای این برنامه‌های نمایشی – مذهبی می گذرد استقبال بسیار خوبی از این اجرا شده و مخاطبان هم از طیف‌های مختلفی هستند.

نحوه تحصیل بانوان در حوزه‌های علمیه

معاون آموزشی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران با اعلام اینکه در سال تحصیلی جدید نزدیک به ۱۱ هزار در حوزه‌های علمیه خواهران پذیرش شده‌اند، ابراز داشت: به زودی امکان تحصیل طلاب خواهر در سطح چهار فراهم می‌شود.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.