تبلیغات شرکت صهیونیستی در مجلات ایرانی

شرکت صهیونیستی – فرانسوی لورآل که در زمینه تولید لوازم آرایشی فعالیت می‌کند در روزهای اخیر فعالیت تبلیغی خود را گسترش داده است به گونه‌ای که در یکی از نشریات طیف سبک زندگی بیش از ۶ صفحه به تبلیغ محصولات آرایشی اختصاص یافته است.

«بایکوت اسرائیل» چگونه مدیریت می‌شود؟

استراتژی جنبش بی دی اس مبتنی بر تغییر تدریجی است که از طریق آن گام اولیه برای تحریم اسرائیل و خارج کردن سرمایه‌گذاری‌ها در تمامی ابعاد اقتصادی و علمی و فرهنگی و ورزشی و نظامی از سرزمین‌های اشغالی به اجرا گذاشته شود.

رپرتاژ آگهی یک برند صهیونیستی در همشهری

تبلیغات این برند صهیونیستی در حالی در روزنامه‌ همشهری منتشر گردیده است که پس از جنگ ۵۱ روزه غزه گروه‌های مدافع حقوق بشر و ضد صهیونیست در نقاط مختلف جهان فعالیت‌های گسترده‌ای را در جهت تحریم کالاهای صهیونیستی سامان داده‌اند تا با حامیان اقتصادی این رژیم کودک‌کش مقابله کنند. کمپانی نستله از معروف‌ترین برند‌هایی است که در لیست تحریم این گروه‌ها قراردارد.

عکس: تجمع مردم کشورهای مختلف برای بایکوت اسرائیل

عالان حامی فلسطین در نیوهمشایر آمریکا مقابل فروشگاه “سنتسبری” ، در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی مقابل فروشگاه “وول ورث”، در بریزبن استرالیا مقابل فروشگاه “سودا استریم” و همچنین در شهر منچستر انگلیس مقابل فروشگاه‌های “تسکو”، “اچ اند ام” و بانک “بارکلیز” تجمع کرده و خواستار تحریم کالاهای اسرائیلی و قطع هرگونه روابط تجاری و مالی با این رژیم شدند.

جنگ اقتصادی با حامیان رژیم اشغال‌گر قدس +تصاویر

برگزاری صدها تجمع و راهپیمایی اعتراضی در سراسر دنیا رژیم کودک کش اسرائیل را در انزوای سیاسی فرو برده است. اما علاوه بر این اقدامات سیاسی که توسط هر انسان باوجدانی در هفته‌های گذشته صورت گرفته است فعالان ضدصهیونیست با هر آیین و مذهبی جنگ اقتصادی با حامیان این رژیم را تشدید کرده‌اند. موج حرکات جهانی «boycotte israel» هر چند سال‌هاست اغاز شده است لیکن در هفته‌های اخیر بار دیگر مورد استقبال جهانی قرار گرفته است.

لورآل فرانسه هم نمی‌تواند چهره این‌ها را شبیه انسان کند

ما مفتخریم که این بسته‌های «دخترانه» را برای زنان جنگنده و دوست داشتنی نیروی دفاعی اسرائیل ارسال می‌کنیم. محموله‌ای که امروز فرستاده شد شامل هزاران بسته محصولات مراقبت از خود برای دخترانی است که از اسرائیل مواظبت می‌کنند. در این بسته‌ها مواد معدنی و صابون هم وجود دارد تا آن‌ها ضمن دفع از کشور، مراقب خودشان هم باشند.

شرکت صهیونیستی لوازم آرایشی لورآل در ایران!

نیمی از مدیران شرکت یهودی‌اند و جانشین مدیرعامل شرکت خودش را عاشق اسرائیل می‌داند. شرکت لورآل به پاس پشتیبانی چشمگیرش از اسرائیل، جایزه جوبیلی را از نخست‌وزیر رژيم اسرائیل دریافت کرده است.

بایکوت علمی رژیم‌صهیونیستی در ایرلند

کمپین همبستگی با فلسطین ایرلند (IPS) طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد، 138 نفر از دانشگاهیان و افراد برجسته علمی ایرلند با امضای تعهدنامه‌ای از تحریم علمی اسرائیل حمایت کردند.

اخراج بازیگر هالیوود به خاطر تبلیغ کالای صهیونیستی

آکسفام می‌گوید سودا استریم و سایر شرکت‌هایی که در شهرک‌های اسرائیلی کرانه غربی فعالیت می‌کنند، حقوق فلسطینیانی را نقض می‌کنند که آکسفام حامی آنهاست.

۱۲۵ سال فعالیت کمپانی صهیونیستی «کوکاکولا»

کمپانی «کوکاکولا» با شعار تامین آسایش مردم متولد شد و اکنون پس از ۱۲۵ سال به بحران آب دامن می‌زند، در کشتار مردم فلسطین با اسرائیل همکاری می‌کند، کارگران را در کلمبیا می‌کشد و در هند به کوکای قاتل معروف شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.