موج ایالات متحده روی فرکانس جدایی‌طلبی

جنبش ملی‌گرای تگزاس در ۳۱ شهر مختلف این ایالت به خیابان‌ها ریختند تا ۷۵ هزار رای لازم برای برگزاری همه‌پرسی جدایی این ایالت از آمریکا را جمع‌آوری کنند.

بازگشایی بانک‌های یونان پس از سه هفته

طی ساعات آینده، بانک‌های یونان پس از سه هفته تعطیلی اجباری از سوی دولت این کشور تحت فشار وام دهندگان خارجی آن، بازگشایی خواهند شد.

یورو؛ طبل توخالی اتحاد مالی

۱۶ سال می‌گذرد از روزهایی که اروپا در سودای رقابت با دلار آمریکا، یورو را به عنوان پول واحد معرفی کرد، اما بحرانی که کشورهای عضو یورو را دومینووار به ورشکستگی می‌اندازد نشان می‌دهد رؤیای اتحاد مالی در فقدان اتحاد سیاسی طبلی پرصدا، اما توخالی است.

برلین بی‌رحمانه از یونان اخاذی کرده است

حزب چپ آلمان در واکنش به توافق اخیر بروکسل با یونان بر سر بسته نجات مالی جدید پذیرفتن چنین توافقی را خارج از اراده آتن دانسته تأکید کرد که برلین بی‌رحمانه از یونان اخاذی کرده است.

یونان در منطقه یورو ماندنی شد

کشورهای عضو منطقه یورو پس از 16 ساعت مذاکره در بروکسل، نهایتا به اتفاق آراء برای حل بحران یونان توافق کردند.

توافق رهبران منطقه یورو برای کمک به یونان

دونالد تاسک، رئیس شورای اروپا گفت رهبران منطقه یورو به اتفاق آرا برای ارائه سومین بسته کمک مالی به یونان و ماندن آتن در منطقه یورو توافق کرده‌اند.

آخرین اخبار بحران آتن

در شرایط کنونی که یونان با بحران اقتصادی و سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند، طرح پیشنهادی یونان به طلبکاران بین‌المللی این کشور چراغ سبز پارلمان را دریافت کرده و آتن ndروز مذاکرات خود با طلبکارانش را از سر گرفت.

هشدار «فرناندز» نسبت به بازگشت سیاست‌های نئولیبرالیسم در آمریکای لاتین

رئیس‌جمهور آرژانتین درباره تلاش‌های جدید برای برقراری مجدد سیاست‌های نئولیبرالیسم در آمریکای لاتین هشدار داد.

برگزاری تظاهرات مقابل پارلمان یونان

در شرایط کنونی که یونان با بحران اقتصادی و سیاسی دست و پنجه نرم می‌کند، طرح پیشنهادی یونان به طلبکاران بین‌المللی این کشور چراغ سبز پارلمان را دریافت کرده و آتن امروز مذاکرات خود با طلبکارانش را از سر خواهد گرفت.

مسکو حاضر به کمک اقتصادی به یونان است

نماینده روسیه در اتحادیه اروپا تاکید کرد که مسکو آماده ارائه کمک اقتصادی به یونان از جمله همکاری در خصوصی سازی زیرساخت‌های اقتصادی آتن است.