شعاع مقاومت اقتصادی ایران گریبانگیر اقتصاد اتحادیه اروپا نیز شده است

آیت‌الله صفایی‌بوشهری در ادامه ضمن تحلیل برخی از مسائل و مشکلات اقتصادی کشورهای بحران‌ زده اروپایی، اذعان داشت: ایران اسلامی توانسته است در فضای تحریم و تهدید با مدیریت اقتصادی، به پیروزی نهایی در مقابل تهاجم اقتصادی دشمنان، نزدیک شود.

استراتژی مبارزه با بحران اروپا خودکشی است

یک کارشناس برجسته آمریکایی با تاکید بر اینکه سیاستهای ریاضتی تنها شرایط اروپا را بدتر می کند استراتژی مبارزه با بحران اروپا را نوعی خودکشی ارزیابی کرد.

جورج سوروس: اروپا تنها 3 ماه برای نجات یورو فرصت دارد

با شدت گرفتن بحران اقتصادی در اروپا و تقویت احتمال خروج یونان از حوزه یورو ، جورج سوروس سرمایه‌گذار سر شناس آمریكایی نیز فرصت اروپا را برای نجات واحد پولی مشترك كوتاه عنوان كرد .

پيروزی اقتصاد ايران بر تحريم نفتي غربی‌ها

حتي به زبان آوردن تحريم نفت ايران، اقتصاد غرب را بهم مي‌ريزد، پس اتحاديه اروپا درس بگيرد كه نفت ايران تحريم ناپذير است. اين هشدارهاي وزير نفت است به تحريم‌كنندگان نفت ايران.

بحران اقتصادی اروپا؛ برگ برنده ایران در مذاکرات بغداد

این عدم همگرایی و یکسو نبودن مواضع اعضای جی هشت که جزو گروه ۵+۱ هم هستند، سبب شده تا خبرگزاری رویترز در گزارشی با تاکید بر وجود اختلاف‌های جدی میان اعضای گروه ۱+۵ درباره «کاری که باید در مقابل ایران انجام بدهند»، بنویسد که این گروه به هیچ وجه آماده مواجهه با شکست مذاکرات بغداد یا مواجه شدن با یک ابتکار عمل از جانب ایران نیست.

ركوردهای جديد طلای سياه

براي نخستين بار در سال 2012 ميلادي، بهاي نفت خام سبک صادراتي ايران با عبور از مرز 124 دلار، به يک قدمي بهاي نفت خام برنت درياي شمال رسيد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.