نخست‌وزیر جنجالی به دفترش بازگشت

معترضان برای پاکسازی منطقه اطراف نماد دموکراسی به مقامات بانکوک ملحق شدند. ده‌ها هزار تن از معترضان ضد دولت یینگلاک شیناواترا، نخست‌وزیر تایلند بیش از یک ماه است که به منظور اعتراض در این منطقه چادر زده‌اند. بازگشت شیناواترا به دفترش با این هدف انجام شده است که نشان دهد اوضاع در تایلند عادی است.

معترضان تایلندی به دفتر نخست‌وزیر رسیدند

پلیس تایلند موانعی را که در خیابان‌ها برای جلوگیری از ورود معترضان به ساختمان‌های دولتی مستقر کرده بود، برداشت و با این اقدام معترضان ضد دولتی به دفتر نخست‌وزیر رسیدند.

در تایلند چه خبر است؟

نخست‌وزیر تایلند در حالی که دفتر وی واقع در کاخ دولت به محاصره معترضین در آمده است به مکانی سری و امن در نقطه دیگر شهر منتقل شده است.

ریشه‌های حوادث خونین طرابلس

شهر «طرابلس»، پایتخت لیبی درحالی جمعه، روز خونینی سپری کرد که شبه نظامیان شهر مصراته در این ناآرامی‌ها نقش بارزی را ایفا کردند.

«پنجاب» متشنج شد

به دنبال درگیری روز جمعه گروه‌های افراطی پاکستان با عزاداران حسینی در شهر «راولپندی»، دامنه درگیری‌های فرقه‌ای به سایر شهرهای ایالت پنجاب رسید.

اوباما: مردم از دولت آمریکا ناامید شده‌اند

رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی هفتگی خود بار دیگر ضمن اشاره به ناامیدی مردم آمریکا از قانونگذاران برای چندمین بار گفت، در درگیری‌های طولانی مدت میان دولت و کنگره بر سر سقف بدهی‌ها و تعطیلی موقتی دولت «هیچ برنده‌ای» وجود ندارد.

مرسی به توصیه‌های رهبر انقلاب گوش نداد

مشاور امور بین‌الملل رئیس مجلس با اشاره به اشتباهات مرسی در اداره دولت مصر گفت: رهبر انقلاب رهنمودهایی را برای موفقیت مرسی در خطبه‌های نماز جمعه بیان کردند که اگر مرسی به این فرمایشات توجه می‌کرد اینچنین دولت خود را از دست نمی‌دادند.

قتل با لهجه غلیظ جنوب لندنی

چهارشنبه هفته ای که گذشت محله «ولویچ» لندن شاهد سلاخی یک نظامی این کشور در روز روشن بود. دو مرد سیاهپوست بعد از زیر گرفتن یک نظامی انگلیسی که سابقه ۲ بار حضور در افغانستان را داشت، با ساطور و قمه به سراغ او رفته و تلاش کردند تا سرش را از تنش جدا کنند.

هشدار! انقلاب گرسنگان در راه است

رئیس حزب الدستور در سخنانی ضمن ارائه توصیه هایی به محمد مرسی، درباره وقوع انقلاب گرسنگان در مصر هشدار داد.

بحران تحریم ایران به الیزه رسید

گزارش ها نشان می دهد سرنوشت شرکت پژو به نوعی به عبرتی برای بقیه صنایع اروپایی تبدیل شده است طوری که به عنوان نمونه شرکت رنو اعلام کرده به هیچ وجه از ایران خارج نخواهد شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.