تصویب بیانیه شورای امنیت درباره سوریه

شورای امنیت سازمان ملل متحد بیانیه‌ای که خواستار آغاز گفت‌وگوها برای پایان دادن به بحران سوریه است را به اتفاق آراء به تصویب رساند.

بحران سوریه، هرگز خیزش میانه روها نبود

نشریه روسی «پراودا» با اشاره به ناآرامی‌های شدید و فشارهای اقتصادی جدی علیه دمشق نوشت: علیرغم این مشکلات سوریه در حال دستیابی به پیشرفت‌های استراتژیک و نظامی مستمری است که خاورمیانه را متحول خواهد کرد.

۲سال است ریاض از مذاکره با تهران فرار می‌کند

مدیرکل خاورمیانه و شمال آفریقای وزارت خارجه گفت: در طرح به روزشده ایران برای حل بحران سوریه هیچ تغییر جوهری ایجاد نشده و به زودی و پس از رایزنی‌های منطقه‌ای از این طرح رونمایی خواهد شد.

حل بحران منطقه؛ واقعی یا از روی انفعال

عربستان در حالی خود را آماده مشارکت مشروط در حل و فصل بحران های منطقه ای نشان می دهد که در واقع پس از ناکامی‌های متعدد در سوریه، عراق و یمن چاره‌ای جز این ندارد.

گروه تماس سوریه؛ توافق روسیه و آمریکا

منابع خبری اعلام کردند واشنگتن پیشنهاد مسکو برای تشکیل یک گروه تماس با مشارکت ایران را پذیرفته و قرار است این گروه برای حل بحران سوریه تشکیل شود.

جزئیات دیدار دانشجویان سوری با رهبر انقلاب

امجد الشیخ گفت: در چند دقیقه از وضعیت دردناک سوریه با ایشان درد دل کردیم و خواستیم که یک حرف به ما بزنید. آقا ابتدا به ما گفتند که آیا شما فارسی بلدید. گفتیم بله. سپس فرمودند “به مردم پایدار و صبور سوریه بگویید باید مقاومت کنید”

پیش بینی مقام معظم رهبری به وقوع پیوست

کارشناس ارشد مسائل منطقه با تاکید بر اینکه تغییر رو یکرد آمریکایی در قبال سوریه نشان از شکست استراتژیک آمریکا از جبهه مقاومت دارد، گفت: مقدمه فروپاشی اسرائیل را آماده کرده است، و این نشان دهنده این است که مقاومت همیشه جواب می دهد.

انفجارمرقد فرزند امام کاظم توسط داعش

تروریست‌های داعش پس از ورود به مرقد فرزند امام موسی کاظم (ع) در شرق عراق این مکان مقدس را منفجر کردند.

آغاز تغییر سیاست اروپا مقابل سوریه

مسئولان در اتحادیه اروپا اذعان کردند که این اتحادیه اصلاح سیاست خود در قبال سوریه را آغاز کرده و دریافته است که سیاست تلاش برای حذف رئیس جمهوری این کشور اشتباه بوده است.

چرا کوبانی در صدر اخبار بین‌المللی قرار گرفت

کوبانی امروز وارد بیست و نهمین روز درگیری خود شد و تاکنون ۱۲۸ کشته را برای دفاع از منطقه خود داده است، ولی این اتفاق کمابیش در شهرهای دیگر سوریه و شمال عراق رخ می‌دهد و جنگ در این مناطق جریان دارد بدون آنکه چنین فضاسازی رسانه‌ای در مورد آنها بوجود آید.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.