بانک مرکزی امریکا:افزایش بی‌عدالتی در امریکا

رئیس بانک مرکزی آمریکا درباره افزایش بی وقفه بی عدالتی ها در کشورش هشدار داد و گفت: افزایش بی وقفه بی عدالتی و عمیق تر شدن شکاف بین دارا و ندارا در آمریکا مایه نگرانی جدی است.

کاریکاتور: فرار از ولایت یونان!

بحران مالی در یونان باعث فرار مغزها از این کشور شده است.

حادثه‌ای برای اوباما این بار در کنگره

کنگره آمریکا از اوباما پاسخ روشنی در خصوص رقم بالای بدهی می خواهد و از پرداخت اعتبار امتناع می کند.اوباما باید در رابطه با بدهی های ایالات متحده به جمهوریخواهان کنگره پاسخ دهد.

سنا، آمریکایی‌ها را از لبه پرتگاه دور کرد!

با توجه به اندازه و موقعیت اقتصادی آمریکا در جهان، چنین وضعیتی می‌توانست باعث وخامت اوضاع اقتصاد جهانی نیز شود.

سوریه الجزیره را ساقط کرد!

پوشش وسیع رویداد‎های سوریه منابع مالی آن‎‌ها را شدیدا کاهش داده است. آگهی‎‎‌ها در ساعات اوج کاهش یافته یا حذف شده و در نتیجه درآمد‎‌ها کم شده است.

هم‌صدایی سوئدی‌ها با جنبش وال‌استریت

گسترش جنبش وال استریت از ایالات متحده آمریکا به کشورهای اروپایی کاملا مشهود است.کشورهایی نظیر انگلیس،آلمان و فرانسه از جمله این کشورها هستند اما همبستگی مردم سوئد با قیام وال استریت مسئله ای است که بسیاری از تحلیلگران مسائل اقتصادی غرب تصور آن را نمی کردند.

هزينه نجات اروپا فراتر از یک تريليون يورو

رئيس صندوق مالي نجات اروپا هشدار داد، بودجه نجات استفاده شده در زمينه کمک به کشورهاي بحران زده، از يک تريليون يورو فراتر رفته است.

بحران یورو و گسترش احساس ناامنی در میان اروپایی‌ها

یک رسانه آلمانی با اشاره به سیاستهای انتقادی دولت انگلیس در قبال اروپا که در شرایط سخت بحران یورو در پیش گرفته است، از گسترش احساس ناامنی در میان ملتهای اروپا خبر داد.

اعتصاب پايتخت يونان را فلج کرد

در پي ادامه اعتصاب کارکنان حمل و نقل عمومي آتن عليه سياست‌هاي رياضتي دولت، خيابان‌هاي پايتخت يونان شاهد ترافيک سنگين بوده است.

اروپا خطرناکترین منطقه اقتصادی دنیا

یک روزنامه آلمانی در تحلیلی اروپا و آمریکا را این روزها مانند یک زوج ستیزه جو ارزیابی کرد که همدیگر را متهم به سوء مدیریت بحران مالی می کنند و با اشاره به ناتوایی قاره سبز در حل بحران مالی این منطقه را خطرناکترین نقطه اقتصادی دنیا ارزیابی کرد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.