پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

تحمیل دموکراسی آمریکا به خاورمیانه با تفنگ

نماینده سابق کنگره آمریکا تاکید کرد: تنها راه‌حل واقعی برای بحران مهاجران در اروپا توقف سیاست‌های مداخله‌جویانه در امور سایر کشورهاست.

بحران مهاجرت؛ خطر پایان منطقه شنگن

وزیر خارجه لتونی پیش بینی کرد که اگر هیچ راهکار قابل قبولی برای بحران مهاجرت در اروپا پیدا نشود، منطقه شنگن به پایان راه خود خواهد رسید.

بحران آوارگان چهره اروپا را مخدوش کرد

وزیر خارجه اسپانیا با بیان اینکه مادرید برای حل بحران پناهندگان سوری تلاش می کند گفت: بحران آوارگان جنگی در پی برخی نظرات غیر انسانی چهره اتحادیه اروپا را مخدوش کرده است.

دیک چنی: اوباما مقصر بحران آوارگان است

معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا اعلام کرد،باراک اوباما را مسوول سیل آوارگانی دانست که از سوریه می‌گریزند.

اتحادیه اروپا دیوار برلین را بازسازی می‌کند

سیاست‌مداران غربی که دیوار برلین را جداکننده فرهنگ‌ها می‌دانستند، اکنون با ساختن دیوار و حصار در مرزها برای جلوگیری از ورود مهاجران، علناً دیوار برلین را بازسازی کردند و اروپا را از جهان جدا کردند.

طرح برلین-پاریس-رم برای توقف سیل پناهجویان

وزرای خارجه آلمان، فرانسه و ایتالیا در نامه‌ای برای مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طرحی مشترک برای حل بحران مهاجران ارائه کردند.

در قبال پناه‌جویان وظیفه داریم

«جرمی کوربین» در یادداشتی برای یک روزنامه انگلیسی ضمن اشاره به بحران مهاجران سوری نوشت سران کشورهای اروپایی فاقد شجاعت و اقداماتشان شرم‌آور است.

کودک سوری در فضای مجازی + عکس

انتشار تصاویر تکان دهنده پیکر بی جان کودک سوری در سواحل ترکیه موجی از احساسات را در فضای مجازی به راه انداخته و تصاویری دیگری را خلق کرده که در ادامه آنها را مشاهده می‌کنیم.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.