نفر دوم سفارت بحرین از ایران اخراج شد

وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران به نفر دوم سفارت منامه در تهران ۷۲ ساعت مهلت داد تا کشورمان را ترک کند.

سازمان صهیونیستی میمری درخدمت آل خلیفه

 دبیرکل اتحادیه سازمانهای بحرینی مقیم خارج که طرفدار حکومت بحرین است، یادداشت تفاهمی را با سازمان صهیونیستی ” میمری ” در آمریکا امضا کرد که براساس آن، یک کمپین با عنوان “این بحرین است” به منظور بهبود وجهه سیاه حکومت بحرین بویژه در زمینه حقوق بشر در سطح جهان تشکیل شد. کمپین “این بحرین است ” با 200 عضو آغاز […]

نظارت بر سخنرانی‌های مذهبی

دولت بحرین وزارت‌های کشور و دادگستری را مأمور تدوین قوانین و سازوکارهایی برای نظارت بر سخنرانی‌های مذهبی در مساجد کرد.

ملت انقلابی بحرین سازش نمی‌پذیرد

عضو جنبش آزادگان بحرین گفت که ملت انقلابی بحرین با آل خلیفه سازش نمی‌کند و در عین حال جریان وفای بحرین گفت که عربستان، بحرین را منطقه‌ای از خاک خود می‌داند و حمد بن عیسی، تابع امر شاه سعودی اجازه امتیازدهی به ملتش را ندارد.

انقلاب بحرین شهدای بیشتری تقدیم خواهد کرد

فعال سیاسی بحرین با بیان اینکه انقلاب مردمی بحرین با قدرت ادامه دارد، تاکید کرد که اقدام مسئولان حکومت آل خلیفه در سرکوب معترضان، چیزی از واقعیت این رژیم در ظلم و ستم و تحقیر طائفه‌ای کم نمی‌کند.

حقوق بشر؛ دستاویز بازی‌ سیاسی غرب

یکی از رهبران جنبش آزادگان بحرین با اعلام اینکه جامعه بین المللی، پرونده‌ حقوق بشر کشورها را به نفع خود به بازی گرفته‌، تاکید کرد که تداوم اعتراضات مردمی در بحرین اصل مهم برای احقاق حقوق ملت آن است.

شواهد تاریخی خباثت‌های بی‌بی‌سی در ایران

مجوز فعالیت‌ یك هفته‌ای بی‌بی‌سی فارسی در ایران برای تهیه گزارش در زمینه مذاكرات هسته‌ای مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است؛ رسانه‌ای كه نمی‌توان از نقش بی‌بدیل آن در ایجاد فتنه‌انگیزی و خیانت در ایران چشم پوشی كرد و با تورق تاریخ می‌توان فهمید كه مشی و روش بی‌بی‌سی از سال 1320 تاكنون هیچ تغییری نكرده است.

مقاومت شیخ علی سلمان به‌روایت همسرش

اکنون که ۲۰۰ روز از دستگیری شیخ علی سلمان می‌گذرد همچنان ملت بحرین رویکرد باصلابت او را الگوی خود قرار داده و با اعتراض‌های مسالمت آمیز عملاً مشی همسرم را به اجرا در آورده و به جنگ گلوله و گازهای اشک‌آور و سرکوب رفته‌اند.

رئیس «جمعیت الوفاق»‌ بحرین از زندان آزاد شد

رئیس شورای جمعیت «الوفاق» بحرین پس از سپری شدن مدت محکومیتش، از زندان‌ «الحوض الجاف» آزاد شد.

ورشکستگی آل خلیفه در برابر ملت بحرین

رهبر جنبش عمل اسلامی بحرین تاکید کرد که عصبانیت رژیم آل خلیفه به دلیل دفاع ایران از ملت‌ مظلوم بحرین،ناشی از ورشکستگی سیاسی این رژیم و ناکامی در سرکوب اعتراضات است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.