کلیپ/ پرده برداری رئیس هیئت مدیره یکی از شرکت های زیر مجموعه بانک سرمایه از تلاش بدهکاران بانک سرمایه برای اخراجش

رئیس‌هیات‌مدیره سابق یکی از شرکت‌های زیرمجموعه بانک سرمایه که با رسانه‌ای کردن پرونده بدهکارهای این بانک موفق شده بود بیش از۸۰ درصد معوقات این بانک را زنده کند،‌ هفته پیش اخراج شد.
میثم شوشتری: یکی از بدهکاران کلان بانکی که از سهامداران بانک سرمایه هم هست، در اخراج من نقش داشت

دستگیری یک مفسد بزرگ اقتصادی توسط سپاه

یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی و مفسد اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و روانه زندان شد.

توضیحات وزیر دادگستری درباره خسارت کرسنت

نزدیک به یک سال و نیم است که حدود 6 میلیارد دلار از وجوه ملت توسط قدرت‌های بزرگ و ظالم نسبت به پرونده هسته‌ای کشورمان ضبط شده است. پرونده بابک زنجانی بیش از دو میلیارد و 600 میلیون یورو وجوه نقد دارد، البته ادعایی هم مطرح است که بعضی از پول‌ها در خارج از کشور است. ما خوشبین نیستیم ولی از هیچ راهکاری برای بازپس‌گیری این پول‌ها فروگذاری نمی‌کنیم و برای احقاق حقوق مردم تلاش می‌کنیم و در این زمینه جلسات متعددی برای پیگیری پرونده بابک زنجانی برگزار شده است.

دارایی‌های بدهکاران کلان بانکی ضبط می‌شود

در این طرح نمایندگان با همراهی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به دنبال آن هستند که در صورتی که بدهکاران کلان بانکی از پرداخت بدهی خودداری کنند، اموال و دارایی‌های آنها به عنوان سرمایه در اختیار بانک‌ها قرار گیرد.

امتناع بانک‌ها از پیگیری بدهکاران دانه‌درشت

مدیرعامل شرکت ساماندهی مطالبات معوق بانکی بار دیگر از عدم همکاری بانک‌ها با این شرکت گلایه کرد و گفت: از بین ۴۰۰ پرونده‌ای که از سال ۸۸ دریافت کردیم، ۱۹۵ فقره پرونده ثبت شده است

لیست بدهکاران بانکی منتشر شد

در سیستم بانکی کشور ۱۴۳۲ بدهکار میلیاردی وجود دارند که ۹۰۰ نفر آنها بدهی بالای ۱۰ میلیارد تومان داشته و ۵۳۲ نفر دیگر آنها بدهی بالای ۵۰، ۱۰۰، ۵۰۰ و هزار میلیاردی دارند.

قرار مجرمیت بابک زنجانی صادر نشده است

خبرنگاری در خصوص آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی پرسید که دادستان کل کشور در پاسخ گفت: پرونده در حال رسیدگی است و تاکنون قرار مجرمیت صادر نشده است.

فهرست575 ابربدهکار بانکی به قوه‌قضائیه رفت

معاون اول رئیس‌جمهور با اعلام اینکه هم‌اکنون مجموع مطالبات معوق بانک‌ها با 82 هزار میلیارد تومان رسیده است، گفت: 575 نفر به‌عنوان بدهکار کلان بانکی شناسایی شده‌اند و اسامی این افراد به قوه قضائیه ارسال شده است.

مرحمت عالی در حق ابر بدهکاران مالی+سند

این سند با درخواست مشترک رئیس کل بانک مرکزی و وزیر امور اقتصادی و دارایی به تصویب دولت رسیده و هشتم بهمن با شماره 49909ت/169061 از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شده است.