بدهی فرانسه از مرز ۲ هزار میلیارد یورو گذشت

بدهی دولتی فرانسه در سه ماه نخست سال جاری میلادی با ۵۱.۶ میلیارد یورو افزایش به ۲ هزار و ۸۹ میلیارد یورو رسید.

بدهی ۵۰۰ میلیاردی شهرداری به تامین اجتماعی

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به بدهی 500 میلیارد تومانی شهرداری تهران به تامین اجتماعی گفت: این بدهی جای تعجب دارد و برای شورا قابل قبول نیست.

سهام مخابرات بدلیل بدهی واگذار می شود؟

سخنگوی مخابرات ایران گفت: در صورت عدم پرداخت ۴ قسط از بدهی ناشی از واگذاری، سازمان خصوصی‌سازی می‌تواند نسبت به فروش وثائق اقدام کند. هم‌اکنون تنها یکی از اقساط پرداخت نشده که به زودی در وجه سازمان خصوصی‌سازی واریز خواهد شد.

پاکت بدون پول آیت‌الله بروجردی

یکی از طلاب حوزه علمیه قم بیان کرد: وقتی تازه به قم آمده بودم، آیت‌‌الله بروجردی برای من شهریه فرستاد، من نپذیرفتم و گفتم زمینی در شمال دارم که درآمدش مرا کافی است، اما پس از مدتی اتفاقی رخ داد!

قیمت گاز صادراتی روسیه‌به‌اوکراین سه‌برابر شد

به گفته مقام های شرکت گازپروم، بدهی اوکراین به روسیه بابت واردات گاز، به بیش از ۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار رسیده است.

سقف بدهی آمریکا افزایش خواهد یافت

بر اساس اطلاعات جو پیتز نماینده جمهوری خواه پنسیلوانیا سقف بدهی این کشور تا ماه مارس 2015 افزایش خواهد یافت، سقف کنونی ۱۷ تریلیون دلار است.

100 هزار میلیاد تومان بدهی بانکی چه خواهد شد؟

تنها کمتر از 15 درصد این بدهی متوجه فعالیت‌‌های فعالان اقتصادی بخش‌خصوصی است و از این رقم‌ تنها پنج درصد مربوط به معوقات بخش تولید است‌ بنابراین 85 درصد معوقات مربوط به بخش‌هایی غیر از فعالان اقتصادی است که باعث شده مشکلات زیادی در کشور ایجاد شود.

هر نوزاد در آمریکا بدهی 50 هزار دلاری دارد!

چندی پیش میزان بدهی های آمریکا 16.7 تریلیون دلار بوده است. به دلیل آن که دولت آمریکا بیشتر از درآمدهای خویش خرج می کند، مجبور است از کشورهای دیگر وام بگیرد. ژاپن و چین، بزرگترین وام‌دهندگان کشور می‌باشند .

دانشگاه آزاد بیش از ۳۷۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد

رئیس دانشگاه آزاد گفت: دانشگاه آزاد بیش از ۳۷۰۰ میلیارد تومان بدهی دارد که البته همه آنها هنوز سررسید نشده‌ است.

کاهش ۱۰میلیارد دلاری بدهی خارجی ایران

رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه نقدینگی کشور به ۴۶۴ هزار میلیارد تومان رسیده گفت: نسبت منابع به مصارف در سال گذشته، 99.7 بوده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.