جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

شعار مرگ بر آمریکا سیاسی نیست، قرآنی است

«قد کانت لکم اسوه حسنه فی ابراهیم و الذین معه اذ قالوا لقومهم انا برئاء منکم و مما تعبدون من دون الله» آن موقع که گفتند ما نسبت به شما گروه کفار بیزاریم «کفرنا بکم» ما به شما کافریم و این را گفتند و اعلان برائت کردند «و بدا بیننا و بینکم العداوه و البغضاء ابدا حتی تومنوا بالله وحده» این جنگ، این عداوت و بغضاء ابدا باقی خواهد ماند.

رنگ و بوی برائت از مشرکین در مراسم عرفه امسال

مراسم پرفیض دعای عرفه در چند نقطه کشور در فضای برائت از مشرکین و با رنگ و بوی بیزاری از دشمنان خدا برگزار شد.

«برائت از طاغوت» در بحرین آغاز شد

جوانان انقلابی بحرین هفته جدیدی از مراسم و فعالیت‌ها تحت عنوان هفته «برائت از طاغوت» را در راستای تداوم جنبش اعتراضی در این کشور آغاز کردند.

نباید گذاشت استکبار خود را از خشم امت اسلامی نجات دهد

اين يك حادثه‌اى بود كه دشمن انجام داد، اما دنياى اسلام از آن سود برد؛ زيرا كه دشمن را شناخت، علت دشمنى را شناخت، محور اختلاف حق و باطل را شناخت. امروز دعواها اينهاست؛ بقيه‌ى حرفهائى كه مستكبرين عالم عليه ملتهاى مسلمان رديف ميكنند و ميگويند، حرفهاى فرعى و دروغى و بهانه است.

واكاوی جمعه خونین مكه؛ زمینه‌ها و پیامدها

جرم این مسلمانان شعار بر ضد آمریكا و اسرائیل ، این دشمنان خدا و رسول بوده است… اگر دولت حجاز از این فریضه عبادی – سیاسی ، كه هر سال در مواقف كریمه حرمین شریفین با حضور میلیونی مسلمانان تشكیل می‌شود، استفاده سیاسی اسلامی می‌نمود، احتیاج به آمریكا و هواپیماهای آواكس آن، و سایر ابرقدرت‌ها نداشت و مشكلات مسلمانان حل می‌شد.

نگاهی به زمينه‌ها و پيامدهای خیانت آل سعود در جمعه خونین مکه

جمعه خونین مکه اگرچه به ظاهر برای سرکوب مراسم برائت از مشرکین بود، اما در حقیقت بر اساس دستور آمریکا و در جهت مقابله با «صدور انقلاب اسلامی» رقم خورد. اگرچه موجب بسط انقلاب اسلامی گردید و خود زمینه ای گشت تا مظلومیت انقلاب اسلامی و سخن حقش بیش از پیش در برابر چشم مسلمین جهان قرار گیرد که نقطه عطفی در صدور انقلاب بود.

ارتباط طرح ترور سفير عربستان با برائت از مشرکين

فضاي سياسي منطقه و جهان اسلام آنقدر عرصه را بر آل سعود تنگ کرده است که نسبت به برگزاري مراسم ابراهيمي برائت از مشرکين توسط حجاج هشدار مي‌دهد و البته در پس اين هشدار نگراني‌هاي شديد حاکمان عربستان نيز ديده مي‌شود.

عربستان اعلام برائت از مشرکان را آشوب خواند

عربستان سعودی سنت اعلام برائت از مشرکان در موسم حج را بر هم زدن امنیت حجاج خواند و هشدار داد که با هر اقدامی که امنیت و سلامت حجاج بیت‌الله الحرام را تهدید کند، بشدت مقابله می‌کند.

برخورد نیروهای امنیتی با دانشجویان عمره گذار ایرانی/ دستگیری یک نفر از دانشجویان

ساعت 11:15 دقیقه امروز (۱۹ اسفند ۱۳۸۹) جمعی از دانشجویان ایرانی حاضر در عمره دانشسجویی در حال طواف حول خانه کعبه، در هنگام دعا برای مسلمین، و ابراز برائت از آمریکا و اسراییل با برخورد نیروهای امنیتی عربستان سعودی مواجه شدند. یکی از این دانشجویان توسط نیروهای امنیتی دستگیر شده است که طبق آخرین اخبار، در بند نیروهای امنیتی رژیم آل سعود می‌باشد.

گزارش تصویری: مراسم برائت از مشرکین در صحرای عرفات

مراسم برائت از مشرکین حجاج ایرانی صبح امروز دوشنبه با حضور حجت الاسلام قاضی عسگر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در صحرای عرفات برگزار شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.