دشمن درصدد براندازی ولایت‌فقیه است

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه ابزار دست انگلیس، عُمال حکومتی يك كشور هستند، گفت: در فتنه 88 نیز یک عده عوامل اجرایی را درمقابل جریان رهبر ردیف کرده بودند تا کشور را به آشوب بکشانند.

تشیع انگلیسی دسیسه صهیونیستی برای براندازی است

پس از جنگ تحمیلی، شیعه انگلیسی توسط اسراییل غاصب به عنوان جنگ نرم برای مقابله با انقلاب امام راحل و روحانیت شیعه در ایران شکل گرفت و ترسیم این دسیسه در ایران توسط دشمنان با هدف براندازی انقلاب اسلامی شکل گرفت، چراکه انقلاب امام نه تنها در ایران و بلکه در کل جهان گسترش یافت و این خطر بزرگی برای دشمنان اسلام به شمار می‌آمد.

پیشگوی براندازی در سال ۸۸، پیشگوی عصر اعتدال شد

لذا توجه به آخرین مواضع بشیریه نشان می دهد وی پیش از آنکه در مقام «پیشگویی عصر اعتدال» یا «گذار به دموکراسی» باشد، «پیشگوی ناکام براندازی جمهوری اسلامی» بوده که خواهان رادیکال تر شدن اپوزیسیون علیه نظام مستقر و قانونی در کشور بوده است.

پاسخ 6 ماه قبل رهبر انقلاب به اظهارات دیشب اوباما

حالا هی اصرار می کنید که ما این قصد را نداریم. آن روزی هم که شما قصد تغییر نظام اسلامی را داشتید و این را بصراحت اعلام کردید، هیچ کاری نتوانستید انجام دهید، بعد از این هم نخواهید توانست انجام دهید

احکام پرونده «ارگنه‌کن» اعلام شد

براساس احکام صادر شده در دادگاه محاکمه متهمان پرونده براندازی دولت ترکیه، ژنرال «ایلکر باشبوغ»، فرمانده سابق ارتش ترکیه به حبس ابد و «عارف دوغان»، ‌ موسس و فرمانده اطلاعات پلیس ترکیه موسوم به ژندارمری به ۴۷ سال زندان محکوم شدند.

اسرار «جبهه النصره» و دلایل همکاری آمریکا با آن

در اینکه «جبهه النصره» ساخته و پرداخته آمریکا و متحدان عربش در منطقه است، جای تردید نیست، اما به چه دلایلی واشنگتن از این گروه تروریستی روی گردانده است.

براندازی، انکار و تردید تا انتخابات آزاد!

پس از انتخابات پرشور مجلس نهم و سیلی سخت مردم به دشمن، خاتمی مواضع ضد و نقیضی در خصوص انتخابات و حضور یا عدم حضور در عرصه سیاسی کشور داشت تا اینکه وی آبان‌ماه سال جاری (۹۱) از سیاست جدید خود یعنی تکرار کلیدواژه «انتخابات آزاد» پرده برداشت.

ذوق‌زده شدن رجوی از پیشنهاد بحرین

سازمان تروریستی منافقین از پیشنهاد وزیر خارجه بحرین درباره برگزاری نشست دوستان ایران استقبال کرد.

پشت صحنه جبهه اصلاحات لو رفت

به عقیده ما، اصلاح طلبی، اصل و بنای حرکت و مبارزه برای بهبود اوضاع جامعه است، اما وقتی این راه به بن بست برسد، نه اینکه رهبران اصلاح طلب بخواهند به سراغ انقلاب یا براندازی بروند…

هجمه به رهبری گرانیگاه براندازی نرم

اعتبار زدایی از شخصیت حقیقی آیت الله خامنه ای اما محور اساسی نظام سلطه در ایام فتنه 88 و پس از آن بوده است. آماجی که بخش عمده جنگ نرم آن را به خود اختصاص می دهد و البته با همراهی تام و تمام جبهه داخلی آنان و فتنه گران نیز همراهی شده است

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.