گاهی برخوردهای ما مسبب بی حجابی هاست

ما دانشگاهی داریم که دانشجویان دختر و پسر با مینی بوس به دانشگاه می روند. به در دانشگاه که می رسند، باید پیاده شوند، خانم ها و آقایان از هم تفکیک شوند و دوباره آن طرف با هم هستند. این یک بازی است. یعنی درب دانشگاه قرار است فرم کار ما باشد تا ادا دربیاوریم. این ژست ما است. همه جا با هم هستند اما وقتی به درب اصلی و حراست می رسند از هم جدا می شوند. این بازی است و فقط داریم خودمان را سرگرم می کنیم. اگر امروز قضیه حجاب در جامعه چالش است، بخشی بخاطر این است که رفتار ما با این مسئله بازی بوده است.

طرح برخورد با بدحجابی تعطیل نشده است

در زمان انتخابات بارها عنوان کرده‌ام که تمرکز ناجا بر روی تامین انتخابات، میتینگ‌ها و فعالیت‌هاست و طبیعی است که بخشی از ماموریت‌های ناجا کمرنگ‌تر شود، اما هر بار می‌پرسیدند که آقا طرح برخورد با بدحجابی تعطیل شده که این گونه نیست.

ضاربان بانوان محجبه بازداشت شدند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از بازداشت دو ضارب بانوان محجبه تهرانی که به خاطر امر به معروف مورد ضرب و شتم قرار گرفته بودند خبر داد و گفت که متاسفانه، ناجا یکی از ضاربان را با قید وثیقه‌ای که فقط یک قبض تلفن بود، آزاد کرده است.

زائری:برخورد خیابانی با حجاب نشانه ضعف است

مدیرمسئول مجله خیمه گفت: اینکه ما حجاب را در حدی پایین آورده‌ایم که با آن برخورد خیابانی می‌کنیم نشانه ضعف ما در این حوزه است نه گفتمان حجاب.

دلم می‌خواهد دختران با حجاب را خفه کنم

یکی از اتفاقاتی که باعث شد خستگی سفر را به طور کلی فراموش کنم لطف خدا در اجرای امر به معروف و نهی از منکر بدون چماق بود.

برخورد سلبی آخرین درمان بدحجابی است

معاون اجتماعی نیروی انتظامی ضمن تشریح اقدامات پلیس در برخورد با بدپوششان و بدحجابان گفت: به مقوله بدحجابی باید به صورت ریشه‌ای توجه شود.

وضعیت حجاب درایران اسلامی مطلوب نیست

مدیرسیاسی فرهنگی مرکز امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: بد حجابی عوامل متعددی از جمله علل فرهنگی دارد که کاهش نقش نظارتی و تربیتی خانواده یکی از این دلایل است. امروزه یکی از مشکلات اساسی ما این است که خانواده نقش نظارتی خود را به تدریج به نهادهای دیگری واگذار کرده و نقش تربیتی خود را دست کم می‌گیرد.

سخنان صریح حجت‌الاسلام زائری درباره حجاب

حجت الاسلام زائری به تشریح علل مختلف بی حجابی در ایران پرداخت و درباره نگرانی خانواده های مذهبی در این مورد گفت: این واقعیت دردناک را باید بگویم که خانواده های مذهبی خودشان به مانند قبل از انقلاب به فکر حفظ بنیان های اعتقادی و فضای مذهبی و سالم خانواده های خودشان باشند.

از پرونده طلبه‌های بروجردی چه‌خبر؟

جانشین رئیس پلیس کشور آخرین وضعیت شکایت پلیس از طلبه های بروجردی را اعلام کرد.

ضرب و شتم یک روحانی آمربه‌معروف دیگر

برای چندمین بار متوالی و این بار در شهر کوچکی مثل شهمیرزاد (توابع شهرستان مهدیشهر در استان سمنان) شاهد ضرب و شتم حجت الاسلام سید علی بهشتی، روحانی آمر به معرف و ناهی از منکر بودیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.