گوشت برزیلی، ایران و انتقال سفارت برزیل به قدس

برزیل بزرگ‌ترین صادرکننده‌ی گوشت قرمز حلال دنیا است و عمده‌ی مشتریانش را کشورهای بزرگ اسلامی از جمله ایران شکل می‌دهند و حالا با روی کار آمدن دولت جدید و روابط نزدیک وی با صهیونیست، احتمال انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی رو به افزایش است.

برزیلی‌ها خواستار برکناری «روسف» شدند

بیش از 6 هزار نفر از مردم برزیل در اعتراض به ضعف مدیریتی رئیس جمهور این کشور به خیابان‌ها آمده و خواستار برکناری وی شدند.

اتّهام 15 بانک به دستکاری ارز در برزیل

شورای اداری دفاع اقتصادی برزیل اعلام کرد که 15 بانک‌ بزرگ از سراسر جهان اقدام به تبادل اطلاعات حساس درباره تغییرات موجود در بازار ارز، قراردادها و قیمت‌های آتی، سفارش مشتری‌ها، استراتژی‌های معاملاتی و محرمانه در این کشور می‌کردند.

تلاش آمریکا و برزیل برای پایان دادن به اختلافات

سفر رئیس‌جمهور برزیل به آمریکا پس از دو سال قطع روابط فصل جدیدی را در تاریخ روابط بین این دو کشور رقم زد.

کاخ سفید امروز میزبان رئیس‌جمهور برزیل

روسای جمهور برزیل و آمریکا امروز در کاخ سفید با یکدیگر دیدار خواهند داشت تا درباره موضوعاتی همچون گسترش روابط اقتصادی و ترمیم روابط دوجانبه به بحث و گفت‌و‌گو بپردازند.

آغاز مرحله جدید در روابط آمریکا و برزیل

روابط آمریکا و برزیل که از دو سال پیش تاکنون به دلیل افشای جاسوسی آژانس امنیت ملی آمریکا از این کشور و لغو سفر «روسف» به آمریکا در سال 2013 دچار تنش دیپلماتیکی شده بود، روز گذشته با سفر «روسف» به نیویورک وارد مرحله جدیدی شد.

دلار از 17 درصد مبادلات تجاری حذف می‌شود

کشورهای بریکس در حال پیشروی و طی روند حذف دلار از مبادلات تجاری خود هستند که 17 درصد از کل مبادلات تجاری جهان را شامل خواهد شد.

انتخاب نام نوتلا در فرانسه ممنوع شد

دادگاهی در فرانسه انتخاب نام نوتلا را ممنوع کرد

ایران هفدهمین کشور پرجمعیت جهان

صندوق بین‌المللی پول در جدیدترین برآورد خود اعلام کرد که جمعیت ایران در سال 2014 به 77.9 میلیون نفر رسیده است و ایران هفدهمین کشور پرجمعیت جهان به شمار می‌رود.

جام‌جهانی گردشگران کاستاریکا را نصف کرد

برگزاری مسابقات جام‌جهانی فوتبال در برزیل، گردشگران کاستاریکا را نصف کرده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.