خداحافظی رامبد جوان و خندوانه از آنتن

شب گذشته رامبد جوان در ابتدای برنامه «خندوانه» اعلام کرد که به دلیل ساخت فیلم سینمایی به زودی از مخاطبانش خداحافظی می کند.

خندوانه و تئوری ایران به مثابه خانواده

یکی از هنرهای خندوانه گردآوردن همه مردمان ایران زمین به مثابه یک «خانواده» در کنار هم است. رامبد جوان در عین حال که سعی می کند اعضای کمتر شناخته شده این خانواده را به سایرین بشناساند و آنان را از غریبگی درآورد، هنرمندانه به تحکیم روابط عاطفی اعضای این خانواده بزرگ نیز اهتمام می ورزد. و این همان چیزی است که در این اوضاع پرآشوب غرب آسیا و در میانه توطئه های خبیثانه دشمنان در جهت ایجاد چنددستگی در میان ملت ما، از نان شب برای ایران اسلامی عزیز حیاتی تر است.

رامبد مهمان‌ خندوانه را با کمربند تهدید کرد!

یک بار خانمی به آقای جوان گفته بود: « آقای جوان من دوسال پیش بچه ام با آب جوش سوخت و مرد. تمام زندگی من نابود شده بود. اما با این برنامه و این خندیدن ها دوباره به زندگی برگشتم. فقط آمدم اینجا که حالم را با شما در میان بگذارم و تشکر کنم.»

واکنش ده‌نمکی به حواشی مسابقه خندوانه

روشنفکر نما ها دستشان برسد همه را اخراج می کنند. از منظر آنها هر که با ما نیست بر ماست. شعار انها زنده باد مخالف من است اما باورشان مرده باد مخالف من است. تحمل مخالف یعنی همین دو قطبی سازی. .فقط برای چند رای بیشتر در زمان اکران اخراجی ها 3 هم همین کار را کردند تا مردم را به جان هم بیاندازند .

خاطره امین حیایی در خندوانه مربوط به کدام فیلم‌ها بود؟

امین حیایی در تایم مربوط به اجرای استندآپ کمدی خود خاطراتش از بازی در ۲ فیلم سینمایی را برای حاضران و بینندگان تلویزیون تعریف کرد. او با آن که اسمی از فیلم‌های مورد اشاره خود به زبان نیاورد اما دنبال‌کنندگان جدی سینمای ایران به خوبی متوجه شدند که آثار مورد اشاره او «علف‌های هرز» به کارگردانی قدرت‌الله صلح میرزایی و تهیه‌کنندگی محمد بانکی و همچنین فیلم «گارد ویژه» به کارگردانی پرویز صبری و تهیه‌کنندگی داریوش بابائیان بود.

کمدین‌ها مقهور استندآپ کمدی نویسندگان

خندوانه که سعی می‌کند علاوه بر خنداندن آگاهی‌های اجتماعی نیز به مخاطب بدهد و برخی رفتار‌های غلط را اصلاح کند بر درست مصرف کردن آب تاکید دارد و بر فرهنگ رانندگی و بستن کمربند ایمنی را هم شب یادآوری می‌کند و کتاب نخواندنمان را با معرفی کتاب‌های خوب به رخمان کشیده و بدرفتاریمان با محیط زیست را مرتب تذکر می‌دهد. این بار تلنگری به سینمای ایران زد. سینمایی که با تمام ظرفیت و پتانسیل‌هایش این روزها ضعف عمده‌ای دارد. ضعفی به نام فیلم‌نامه.

حداد عادل مهمان «خندوانه» شد

به دنبال دعوت دست اندرکاران برنامه «خندوانه» از حدادعادل و پس از رایزنی‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته در این خصوص، وی قرار است طی روزهای آینده مهمان این برنامه پر بیننده تلویزیون باشد.

قطره آهن باعث پوسیدگی دندان‌ها نمی‌شود

ترکیبات قطره آهن کودکان به‌گونه‌ای‌ است که هنگام برخورد با دندان‌ها موجب تیرگی آن‌ها می‌شود اما باعث پوسیدگی نمی‌شود.

شبکه نسیم با معرفت و حکمت نشاط ایجاد کند

پس از فرمایشات مقام معظم رهبری شبکه bbc به القا کردن جناحی بودن فرمایشات ایشان پرداخت این در حالی است که همواره در تمامی دولت ها شاهد برخورد دلسوزانه رهبر انقلاب بوده ایم در حالی که bbc با خباثت علیه جمهوری اسلامی ایران اقدام می کند برخی در داخل پژواک خباثت bbc می شوند.

حمله به رامبد جوان و مهمانان خندوانه

میهمان پنج شنبه رامبد جوان در برنامه خندوانه مهاجران افغانستانی و محمد سرور رجایی شاعر و نویسنده افغانستانی بود. اتفاقی که گرچه نشان داد افغانستانی های مقیم ایران هم مثل ایرانی ها می خندند اما با رفتار عجیبی در اینستاگرام رامید جوان مواجه شد.