تشکر جنبش عدالتخواه از برنامه راز

جناب آقای نادر طالب زاده تهیه کننده محترم برنامه راز سلام علیکم امروز جایگاه و اهمیت رسانه ملی برکسی پوشیده نیست, جایگاهی که حیثیت اسلام و جمهوری اسلامی بسته به آن است. رسانه وظیفه اش اگاه سازی و بیان آنچه حقیقت دارد و نه آنچه واقعیت دارد به مردم است. رسانه بعنوان یک دانشگاه باید

مثل «راز» می‌شود برنامه انقلابی ساخت

«راز» یکی از مهم‌ترین برنامه‌های فرهنگی این سال‌های تلویزیون است که در سال‌های پخش با واکنش‌ها و جریان‌سازی مختلفی همراه شده بود.

خوب‌های تلویزیون در ماه خوبی‌ها

گاهی تمجید از برنامه های خوب و امر به معروف بیتشتر از انتقاد از برنامه های ضعیف و بد، کارساز است و اثرگذار. ضمنا هر برنامه خوبی حتما نقاط ضعفی هم دارد، مهم برایند برنامه است.

وحید جلیلی امشب به «راز» می‌رود

وحید جلیلی، مدیر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی مهمان امشب برنامه «راز» است.

تهدید داعش، فرصت آشنایی جهان با تشیع

برنامه «راز» شب گذشته با موضوع «واقعه عصر ما، تجلی دین حق» با حضور آیت الله سید محمد قائم مقامی برگزار شد.

غرب، قربانی تصویر غلط هالیوود از زن

شاه‌حسینی گفت: تا ۱۱۴ سال قبل اسناد غیرقابل انکاری وجود دارد که سینما درباره ادوار تاریخی به ما دروغ می‌گوید. مردم با توجه به آن چیزی که روی پرده سینما دیدند، پوشش خود را تغییر دادند. فیلم‌های ۱۹۲۰ فرهنگ زن را در اروپا تغییر می‌دهد.

بررسی زوایای اقدامات داعش در «راز» امشب

پیگیری موضوع داعش و تنش‌های موجود در عراق در برنامه «راز» امشب بررسی می‌شود.

فیلم سینمایی راشل کوری ساخته می‌شود

اولیویر مستندساز و سیاستمدار آمریکایی معتقد است که «قورباغه‌های در حال جوش» شرح حالی منصفانه‌ از چیزی است که رسانه‌ها برای مردم آمریکا رقم زدند. او ماجرای ترور مشکوک یک سرباز آمریکایی توسط خود آمریکایی‌ها در جنگ افغانستان را می‌سازد.

تنها کشور اسلامی که به فیلم‌ساز بودجه می‌دهد که به اسلام فحش دهد

ما بودجه را در راههای غیر فرهنگی خرج می کنیم؛ تنها کشوری هستیم که به فیلم ساز بودجه می دهیم تا به انقلاب و اسلام فحش دهد و بعد تشکر هم می کنیم. اما ما نباید به بهانه فیلم سازی اسلامی همه هنرمندان را سر ببریم. برنامه ریزی، طرح مبانی و اصول فیلم سازی اسلامی، مدیریت و بودجه گذاشتن راهکار این مسئله است.

در ایران افراد به حوزه فرهنگ نگاه کاسب کارانه دارند

کارگردان «اخراجی ها» با بیان اینکه قطعا نگرانی هایی که در اول انقلاب وجود داشته باید ادامه پیدا کند، بیان داشت: متاسفانه کسانی که مردم را دعوت به اسلام و انجام کارهای مرتبط با آن می کردند، خودشان به حرف شان عمل نکرده‌اند و همین باعث شده که ایران به جامعه کوچک اروپایی تبدیل شود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.