قانون مداری باید در بین سیاسیون جابیافتد

رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه اکثر نمایندگان مجلس ششم دلدادگان انقلاب بودند، گفت: بخشی از برخوردها با مجلس ششم دلسوزانه و از روی نگرانی بود که این جریان از چارچوب امنیتی و ارزشی نظام خارج نشوند.

ناگفته‌هایی از دیدار با سیدحسن خمینی

حجت‌الاسلام آقا‌تهرانی نماینده مجلس شورای اسلامی با حضور در برنامه این هفته «شناسنامه» پیرامون چگونگی تشکیل جبهه پایداری،انتخابات 92، گرین کارت، مواضع آیت الله مصباح و دیداربا سیدحسن خمینی سخن می‌گوید.

ناگفته‌های سرداردهقان از تشکیل حزب‌الله لبنان

ناگفته‌های سردار دهقان از تشکیل حزب‌الله لبنان، تأمین امنیت تهران در سال ۶۱، پایان جنگ، متهم کردن فرماندهان جنگ، فعالیت‌های اقتصادی سیاسی سپاه، فتنه ۸۸ و انتصاب به وزارت از موضوعات این هفته برنامه شناسنامه خواهد بود.

ناگفته‌های دیدار عسگراولادی با موسوی

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با بیان اینکه همه شجاعت و جسارت پذیرفتن خطرات اجرای طرح هدفمندی را در دولت هاشمی نداشتند، گفت: در سال 72 بانک مرکزی در بدترین وضع بود.

تهاجم فرهنگی یک واقعیت است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تهاجم فرهنگی را توهم نمی‌دانیم بلکه یک واقعیت است، گفت: حاشیه‌های وزارت ارشاد زیاد است، دوست داشتم در وزارت کشور خدمت کنم.

«شناسنامه» میزبان وزیرارشاد می‌شود

علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعه ۱۶ آبان در برنامه «شناسنامه» بیوگرافی و مراحل مختلف زندگی خود را مرور می‌کند.

موسوی و کروبی به لطف نظام اعدام نشدند

آیت الله جنتی گفت: افرادی با ابزار سوء سیاسی قصد قبضه کردن خبرگان را دارند. من از این افراد حسن نیتی سراغ ندارم.

فعالیت اقتصادی برای مسئولان «سَم» است

وزیر اسبق اقتصاد گفت: کار اقتصادی برای کسانی که مسئولیت دارند سم است؛ فساد اقتصادی آن است که عده‌ای از درون دولت، منافعی را در اختیار عده‌ای در بیرون از دولت قرار می‌دهند که این منافع بر حق به آن‌ها داده نمی‌شود.

هشدار رهبرانقلاب درباره تحریف دفاع مقدس

سال گذشته که خدمت مقام معظم رهبری بودیم دوباره ایشان به این موارد اشاره فرمودند و گفتند کاری کنید که دفاع مقدس فراموش نشود و همچنین به تحریف دفاع مقدس توجه داشته باشید. ما در تلاش هستیم که این کار سخت را با کمک نیروهای مسلح و ارگان های دیگر انجام دهیم. البته وظیفه اش با بنیاد است که باید تمامی اسناد به تأیید آن برسد. هرچه زمان می گذرد این تحریف ها بر وقایع جنگ واقع می شود و به همین دلیل هم کار بنیاد در این زمینه سخت است.

جاسبی: حق ماموریت مهدی هاشمی ناچیز بود

رییس اسبق دانشگاه آزاد گفت: من شخصا یک اصول‌گرا هستم و از ابتدای انقلاب نیز اصول‌گرا بوده‌ام و یکی از محورهای اصول‌گرایی هم بوده‌ام منتهی هیچ وقت نه در حوزه افراط و تفریط قرار گرفته‌ام و نه نسبت به اصلاح‌طلبان موضع خصمانه داشته‌ام.