ناگفته های پشت صحنه «ماه عسل»

برنامه تلویزیونی «ماه عسل» مخاطبان بسیاری دارد و هر شب میلیون ها نفر به تماشای زندگی افرادی می نشینند که داستان زندگی متفاوتی دارند. اما این داستان ها را چه کسی پیدا می کند.

شیرزنانی که عشقشان را با هیچ چیزی عوض نکردند

«ما لیلی و مجنونیم، شیرین و فرهادیم»عمو حسن یا به قولی «موجی مهربان» با عشق و علاقه این جملات را بیان می کرد چون همسرش به معنای واقعی لیلی عمو حسن است همسری که با تمام توان با به دوش کشیدن بار مسئولیت زندگی و مجروحیت عمو حسن به حق جزو معدود زنانی است که دنیا را به عشق آخرت زیستند.

«مرتضی پاشایی» درگذشت

«مرتضی پاشایی» خواننده جوان موسیقی پاپ کشورمان پس از مدت‌ها مبارزه با بیماری مهلک سرطان صبح امروز جمعه 23 آبان درگذشت.

گفت‌وگوی عوامل «ماه عسل» با مخاطبان

عوامل برنامه تلویزیونی «ماه عسل» شب گذشته با حضور در واحد ارتباط با مخاطبان اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما با بیش از ۵۰۰ مخاطب خود به گفت‌وگو نشستند.

خوب‌های تلویزیون در ماه خوبی‌ها

گاهی تمجید از برنامه های خوب و امر به معروف بیتشتر از انتقاد از برنامه های ضعیف و بد، کارساز است و اثرگذار. ضمنا هر برنامه خوبی حتما نقاط ضعفی هم دارد، مهم برایند برنامه است.

ادامه حاشیه‌های ماه‌عسل با ادعای‌جدید خانواده قاتل

مقتول در این نزاع تنها نبوده و با دوستانش به این درگیری آمده و شمشیر در اختیار داشته است. ضمن اینکه پسر من ضربه ای با قمه به وی نزده بلکه بدلیل هل دادن مقتول و برخورد سر وی با زمین توسط قاتل، مقتول کشته شده است؛ نه ضربه قمه به سر مقتول

برادر احسان! با پدر میلاد نامهربان بودی

بیست و سومین برنامه ماه عسل برخلاف سایر برنامه‌های علیخانی، برآمده از مردم و برای مردم نبود.تصور این است که فعلا همین یک جمله کافی است. راستش موضوعی را باید در ابتدای این نوشتار مشخص کنیم. مردم همیشه میان هنرمند روشنفکر که افه‌های تهوع‌آور حقوق‌بشری به دگمه سرآستین پیراهنش زنجیر است با هنرمند مردمی که به داشته‌های دینی و اسلامی‌اش با نگره التقاطی و از زاویه سازمان مللی نمی‌نگرد تفاوت فراوانی قائل هستند.

کاربرد جدید وایبر در ایران

بیتا موسوی مسئول روابط عمومی و امور رسانه‌ای فیلم «دربست آزادی»، پس از تجربه راه اندازی گروه این فیلم در وایبر، برای فیلم‌های دیگری چون«برف» ساخته مهدی رحمانی، «رد کارپت» به کارگردانی رضا عطاران و «فرشته‌ها با هم می آیند» نخستین تجربه کارگردانی حامد محمدی گروه‌هایی را در وایبر راه اندازی کرد.

ماه عسلی که تلخ تمام شد

توجه های بیجای رسانه ای مانع از این شده است که تناسب میان خدمت بازیکنان فوتبال به جامعه و مبالغ هنگفتی که برای این ورزش هزینه می شود، رعایت نشود. در حالی که حتی اگر معیار را سر بلند کردن ایران در میادین جهانی قرار دهیم ورزش‌های دیگر بسیار جلوتر از فوتبال هستند.

شهیدگمنام برنامه ماه‌عسل شناسایی شد

شهید گمنامی که ۲۷سال قبل به اشتباه به نام جعفر زمردیان در گلزار شهدای همدان به خاک سپرده بود، شناسایی شد.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.