درآمد مسابقات پیامکی چگونه تقسیم می‌شود؟

در این بین شاید این پرسش به وجود بیاید که چرا موضوع بسته‌های پیامکی به شرکت‌کنندگان در مسابقات برنامه نود پیشنهاد نمی‌شود؛ به ویژه که این برنامه با حضور به‌طور میانگین دو میلیون مخاطب در نظرسنجی‌ها، از این حیث در تمام سازمان صداوسیما بی‌رقیب است.

بازگشت آنتی ویروس‌ها به بازار ایران

منع دسترسی کاربران ایرانی به خدمات و کالاهای اورجینال بازار فناوری اطلاعات باعث شد استفاده از نرم‌افزارهای قفل شکسته و دلالی در بازار ایران رونق بیشتری یافته و البته کاربران را در دسترسی به خدمات و کالاهای موردنیازشان با دشواری‌ها و مشکلات بسیاری روبه‌رو کند.

چند نفر باید از دریافت یارانه انصراف بدهند تا مشکل میلیاردی فوتبالیست‌ها حل شود؟

شب گذشته در برنامه نود از فهرستی سخن به میان آمد که رقم قرارداد بازیکنان تیم پرسپولیس برای فصل جاری و میزان دریافتی آنها را نشان می‌داد.

«مجری میلیاردی» در «رسانه ملی»

فردوسی‌پور سال گذشته برای «نود»، دقیقه‌ای 60 هزار تومان دریافت می‌کرده که قرار بوده این مبلغ به دقیقه‌ای 100 هزار تومان در سال جاری افزایش پیدا کند که در این صورت، در طول یک سال مبلغی حدود یک میلیارد تومان عایدی او از این برنامه می‌شود که در این صورت باید به او لقب «مجری میلیاردی» داد.

آقای ضرغامی چقدر حقوق می‌گیری؟

اگر دختری نوجوان در یکی از روستاهای پشت کوه های کهکیلویه، جایی که اسمش را هم نشنیده ای یک وقت به خاطر سرماخوردگی جان داد، چون پدرش پول خرید دارو و لقمه نانی برایش را ندارد که کمی بیشتر در این دنیای آدم های مهم بماند، این که نمی شود خبر!

تنها تفاوت مهم رفتگر با فوتبالیست میلیونی

چرا عادل در هیچ زمانی نپرسید اقای دایی آن موضوع قرارداد پیراهن تیم ملی چه شد؟ یا چرا باید 800 میلیون بابت نرفتن به جام جهانی شما بگیرید؟

چگونه اولویت‌های مردم در صدا و سیما جابجا می‌شود؟

براستی درآمد سالانه 800 میلیون تومانی، با دل جوانان و مردمی که درگیر مشکلات چند میلیون تومانی هستند چه می کند؟ … اینکه در برنامه ای پرمخاطب موضوعی را منعکس کند که دل میلیون ها جوان را که اغلب درگیر مشکلات معیشتی هستند…

چرا تولید نود در صدا و سیما «اتفاق» خوبی نیست؟

در وزارتخانه یا کارخانه ای که هستند بمانید و بودجه ای چندین برابر فوتبال را دور از چشم سیما و با طیب خاطر هزینه کنید. فقط بدانید که اگر وارد فوتبال شدید دیگر گذشته و آینده و قیافه و آبروی شما در امان نخواهد بود.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.