شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

تله جنسی و رستگاری زیرپوستی!

می‌‌گوید فردا رفتم سراغ کشیش؛ گفتم شما کشیش هستید یا کاباره‏‌دار؟! این‏جا کلیساست یا سالن رقص؟! کشیش گفت من به این وسیله می‌خواهم جوانها را به کلیسا جذب کنم! این‏طورى می‌شود جوان‌ها را به کلیسا جذب کرد؟! جوان‌ها به کلیسا جذب نشدند، بلکه به سالن رقصِ متعلق به کلیسا جذب شدند! سالن رقصِ متعلق به کلیسا مگر امتیازى دارد؟

پیش به سوی «حریم سلطان»ها!

مگر در تلویزیونی که مجموعه نود شبی پخش کرده، پخش یک مجموعه صد بخشی ‌چه شق‌القمری است که با نام «برای نخستین بار در تاریخ تلویزیون» از آن یاد می‌شود؟

برنامه شب‌های قدر سیما اعلام شد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی در ایام شب‌های پرفضیلت قدر با پخش برنامه‌هایی از حرم امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س)، حرم امام خمینی(ره) برنامه‌های خود را پخش می‌کند.

تبلیغات به سبک «ماهواره» از صداوسیما!

خیلی از تبلیغات بازرگانی رسانه‌ی ملی، آنچنان اغواکننده هستند که مخاطب، کمترین تناسب را بین آن و چارچوب ارزشی این سازمان پیدا می‌کند. مثلاً، در تبلیغات کفش یا وسایل ورزشی تن‌تاک، آنچنان بین زندگی سالم و تناسب اندام و سلامت جسمی و روحی با استفاده از این وسایل ارتباط «این همانی» برقرار می‌شود که مخاطب شک می‌کند که آیا در شرایط فعلی، که من استفاده‌کننده‌ی از این کالاها نیستم، دارای سلامتی هستم یا خیر؟

نگاهی به تبلیغات عجیب صداوسیما

حال اين سوال پيش مي‌آيد كه اگر وضعيت اقتصادي صدا و سيما خوب نيست اين گسترش كمي چه الويت و توجيهي دارد؟

از امروز؛ پخش برنامه های انتخاباتی از سیما

ویژه برنامه های شبکه های سیما درباره یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از یکشنبه ۱۸ فروردین آغاز می شود.

نوستالژی نوروز سال گذشته را از امشب ببینید

از امشب گلچینی از برنامه پرمخاطب «کلاه قرمزی ۹۱» بر روی آنتن شبکه ۲ می‌رود.

دانشگاه عمومی یا رسانه سرگرمی؟!

در بیشتر برنامه‏ های صدا و سیما، نگاه و رویکرد این برنامه‏‌ها، نگاه تحقیر مستضعفان و حذف روستائیان است. روستاییانی که بیش از ۳۰ درصد جمعیت کشور را تشکیل می‌‏دهند، چقدر از برنامه‏ های فعلی صدا و سیما سهم دارند؟ لذا نگاه غالب ـ علیرغم خواست قلبی مسئولان این نهاد ـ نگاه حذف مستضعفین، تحقیر روستا و روستاییان و بی‏اعتنایی به ظرفیت‏های عظیم رسانه ‏ای آن‌ها است.

ضرغامی: اختلاس مالی نداشتیم

درباره صداوسیما ممکن است انواع حرف‌ها گفته شود اما هیچگونه سندیتی درباره هیچ کدام از این شایعات وجود ندارد و همه این‌ها را من تکذیب می‌کنم.

در سکوت صدا و سیما برنامه «ثريا» موفق بوده است

عضو هئیت علمی دانشگاه امیرکبیر با اشاره به اینکه صداوسیما در بحث علم و فناوری ساکت است، گفت: با وجود این برنامه «ثریا» در ترویج علم و فناوری موفق بوده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.