معاون سازمان خصوصی سازی: شفافیت قرارداد واگذاری ها را خلاف قانون میداند!

اتفاقا مشکل همین جاست که مزایده ها آزاد است و اهلیت خریداران مورد بررسی دقیق قرار نمیگیرد و کارخانه هپکو اراک ، نی شکر هفت تپه ، گروه ملی فولاد اهواز ، ماشین سازی تبریز ، کشت و صنعت مغان و مجتمع صنعتی گوشت اردبیل و … در آستانه ی تعطیلی قرار گرفته اند.
آیا وقت آن نرسیده که مسئولین سازمان خصوصی سازی پاسخگوی عملکردشان باشند؟

علت سقوط شاخص بورس

دلایل افت و سقوط شاخص بورس در یک برنامه تلویزیونی بررسی می‌شود.

مهم‌ترین مشکل کشور اشتغال است

رئیس بسیج مستضعفین گفت: مشکل تحریم بعد از اینکه به رسمیت شناخته شد به اقتصاد کشور ورود پیدا کرد. متاسفانه طی سه سال اخیر که تحریم را به رسمیت شناختیم، این مسائل به وجود آمد، وگرنه تا قبل از آن این گونه مباحث تاثیری در کشور نداشت.

بزرگترین ضربه به‎کشاورزی با تغییرکاربری زمین

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در بحث تغییر اراضی وضعیت به گونه‌ای شده است که منافع همه دست اندرکاران (کشاورز، سرمایه گذار و مسئولان محلی) در تغییر کاربری است که این بزرگترین ضربه را به کشور می‌زند.

پدیده بچه پولداری نوکیسه‌ها

مدیر روابط عمومی برنامه پایش گفت: استاد جامعه شناسی دانشگاه شهید بهشتی و عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران به بررسی پدیده بچه پولدارها می‌پردازد.

گيتي‌پسند، بانك مركزي را به چالش كشيد

حتی در یک جلسه ای که با حضور یکی از روسای بانک مرکزی داشتیم، ایشان عنوان کردند که چرا گیتی پسند به سمت تولید پیش رفت که دقیقا بر خلاف جملات حضرت امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری است، این جمله که چرا گیتی پسند رو به تولید آورد دقیقا در تضاد با شعار ما می توانیم است و جای ناراحتی دارد.

نیلی در پایش به منتقدان رشد پاسخ می‌دهد

مدیر روابط عمومی برنامه پایش گفت: مسعود نیلی، مشاور ارشد اقتصادی رئیس جمهور میهمان برنامه پایش این هفته است.

زنگنه امشب درباره پرونده‌کرسنت چه می‌گوید؟

بیژن زنگنه وزیر نفت امشب به برنامه پایش شبکه اول سیما می‌رود.