انتشار برنامک کتاب‌خوان «باکیفیت» برای آندروید

برای جمع‌آوری داده‌های لازم، نرم‌افزاری مبتنی بر سیستم عامل آندروید نوشته شده است که یک نرم‌افزار «کتاب‌خوان» اینترنتی است. کافی است این نرم‌افزار را روی تلفن همراه خود نصب کنید، و در محتوای داخل نرم‌افزار به دنبال پاسخ پرسشی که مطرح شده بگردید.

کنترل دزدی اطلاعات در اپ‌ها موبایل

نخستین ضد بدافزار بومی مخصوص تلفن همراه توسط یک شرکت دانش بنیان و با حمایت یکی از اپراتورهای تلفن همراه کشور طراحی شد که تا پایان خردادماه جاری به بازار عرضه می شود.

پیام‌رسان موبایلی فانوس روشن شد +دانلود

از خصوصیات این نرم افزار می توان به طراحی کاربر پسند و همچنین حریم خصوصی آن اشاره کرد.به طور کلی بیشتر نرم افزارهای موبایلی که در دسترس همگان است از سرورهای خارجی /NB/KAستفاده می کنند،این در حالی است که نرم افزار فانوس بر روی سروری داخلی در حال خدمات دهی است. البته نمی توان از طراحی بومی و برچسب های ایرانی-اسلامی آن به راحتی عبور کرد که این نشان دهنده رشد سطح علمی جوانان این مرز و بوم در حوزه فناوری اطلاعات است.

طول عمر باتری‌ گوشی تان را افزایش دهید

یکی از مشکلات همیشگی اسمارت فون ها را می توان در اتمام سریع شارژ باطری ها دانست اما با استفاده از برنامه Greenify می توان طول عمر باتری را افزایش داد.

کتاب‌خوان‌های‌ایرانی از «طاقچه» و «فیدیبو» تا «خط»

لذت کتابخوانی دیجیتال فارسی در ایران رواج یافته است. مشکلات نشر کاغذی در دنیای دیجیتال هم تا حد بسیار بالایی تنزل پیدا کرده. تکنولوژی احتمالاً بتواند بازار نشر و سرانه مطالعه را تغییر دهد. کتابخوان‌‌های الکترونیک ایرانی پیشتازند.

وایبر و واتس‌اپ جزو برنامه فیلترینگ‌هوشمند نیست

یعنی کل فضا بسته نمی شود بلکه فقط صفحه خاصی محتوای مجرمانه دارد مسدود می شود.

آیا بدون «وایبر» می‌توان به زندگی ادامه داد؟

ایرانیان یکی از اصلی‌ترین کاربران برنامک پیام‌رسان وایبر می‌باشند. اما این برنامه مخالفان و موافقان جدی دارد. نظر شما در این خصوص چیست؟

اینستاگرام؛ توهم من هم یک عکاسم

شاید یکی از مواردی که به‌طور محسوس همه کاربران اینستایی از آن مطلع نباشند، اتصال مستقیم این نرم افزار به گوگل مپ یا لوکیشن است. این‌که این نرم افزار در هر حال به محض اتصال مکان حضور فرد را نشان می‌دهد و محل عکاسی در هر حال مشخص و معین است. این خاصیت را می‌توانید در کنار خرید این شبکه اجتماعی توسط فیس‌بوک است کنار هم بگذارید. این‌که اطلاعات شما در هر حال در هر حال مخابره شدن است.

مشترک مورد نظر روی امواج بی‌بند و باری

این روزها یکی از سرگرمی‌های افراد و بویژه قشر جوان جامعه تلفن همراه است به نحوی که در مترو، اتوبوس و پارک‌ها و حتی در منازل بیشتر جوانان را در حالتی مشاهده می‌کنیم که گوشی تلفن همراه در دست دارند و چنان غرق در این وسیله شده‌اند که حتی در موقع خواب و زمان غذا […]

رونمایی از نرم افزار کودکان شهید جنگ غزه

نرم افزارهای چند رسانه‌ای قدسنا و تصاویر کودکان شهید جنگ 2014 غزه ویژه سیستم عامل اندروید با حضور شیخ الاسلام معاون بین الملل مجلس شورای اسلامی و ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در تهران رونمایی شد.