مک دونالد؛ زندگی به سبک آمریکایی

مک دونالد پروژه‌ای عظیم برای تغییر ذائقه مردم در مصرف مواد غذایی است. پیتر سالیس بری، زیست شناس، در مجموعه جدید «واقعیتهای پنهان برندها» به بررسی آثار محصولات مک دونالد در تخریب محیط زیست و سلامتی انسان‌ها پرداخته است.

روغن زیتون «رودبار» را با برند «اسپانیا» می‌فروشیم!

افغانستان در نمایشگاه برلین به عنوان اولین کشور تولیدکننده زعفران شناخته شد و در ۱۶ ایالت خود به تولید و کشت این محصول می‌پردازد این در حالی است که ریشه و پیازچه این محصول را از ایران گرفته است. بنابراین ایران باید به کالاهای خود برای تولید بیشتر و با کیفیت‌تر توجه کند تا کشورهای دیگر از ما در این زمینه سبقت نگیرند.

فیلم: برند چیست؟

سخنان رهبر حکیم انقلاب پیرامون مصرف کالای ایرانی و حمایت از تولید ملی

کاریکاتور: پول ربایی برندها

تب خرید لباسهای مارک دار یا برندهای معروف مدتی است که گریبانگیر جوانان این مرز و بوم شده و هر روز توهم فانتزی شخصیت یابی با پوشیدن این لباسها در میان قشر جوان بیشتر می شود. مارک‌ها و لباس‌هایی که با آخرین مدل، هیجانی وصف‌ناپذیر در میان متقاضیان ایجاد می‌کند به گونه‌ای که برخی‌ حتی شده با قرضهای آنچنانی خودشان را با مارک دارها نونوار می‌کنند.

مصرف‌گرایی در سبک زندگی ایرانی و اروپایی

معلم زن هلندی کلاس گفته بود که یک هلندی اصیل هیچ وقت در این موقع سال که فروشگاه ها تخفیف های آخر تابستان و آخر سال شان را شروع نکرده اند، خرید نمی کند و یک هلندی خریدهای اصلی اش را در زمان تخفیف ها که بعضاً تا 70 درصد هم میرسد انجام می دهد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.