خجالت دارد

انتقادامام جمعه بروجرد از حقوق نجومی عضو هیات مدیره بنیاد مستضعفان

فیلم: همخوانی هزاران‌ بروجردی‌ با حامد زمانی

صدها نفر از جوانان و اقشار مختلف مردم بروجرد در آیین جشن ولادت حضرت علی اکبر(ع) در میدان غزه این شهر حضور یافتند. حامد زمانی خواننده جوان کشور در این آیین از ترانه حضرت علی اکبر(ع) برای نخستین بار با اجرای زنده رونمایی کرد که مورد استقبال پرشور جوانان قرار گرفت.

شکواییه حامیان طلبه سیرجانی خطاب به احمدی نژاد

از این رو بخشی از بدنه طلاب و دانشجویان ضمن دلسردی و بدبینی در خصوص پیگیری مطالبات عدالتخواهانه مقام معظم رهبریدامت برکاته با این ابهام و تردید دست به گریبان شده اند که چه بسا سایر اتهاماتی هم که از ابتدای انقلاب تا کنون در مورد برخی باندها و جریانات سیاسی توسط نهادهای امنیتی برملا شده نوعی پرونده سازی بوده باشد!

از پرونده طلبه‌های بروجردی چه‌خبر؟

جانشین رئیس پلیس کشور آخرین وضعیت شکایت پلیس از طلبه های بروجردی را اعلام کرد.

طلاب بروجردی همچنان در بازداشت هستند

با گذشت ۵ روز از بازداشت طلاب بروجردی که در حوزه علمیه امام صادق تحصن کرده بودند، این افراد همچنان در بازداشت هستند.

مخالفان دانه‌درشت اصل هشت این‌بار در بروجرد

آنچه هر از چندگاهی رسانه ای می شود نه از امر به معروف بخاطر انحراف در سیاست های کلان بل از امر به معروف یک طلبه که فقط به یک روزه خواری یا نهایتا به یک حجاب نامناسب یا رفتار یک دختر و پسر اعتراض کرده و معمولا یا مجروح شده یا مصدوم یا الآن معلول و کور و کر و نابینا گشته است و به بیمارستان رفته یا در کما بسر می برد خود بوضوح می تواند شرایط موجود ما را با آنچه ایده آل جامعه اسلامی در همگانی شدن این فرهنگ بوده بسنجد.

شلاق، حبس و نفی‌بلد دستمزد سه طلبه ناهی از منکر

شلّاق، نفی‌بلد، زندان و جریمه نقدی، برای طلاب ناهی از منکر شهرستان بروجرد، سخت‌گیرانه بوده است. پیگیری مطالبات در زمینه برخورد با پدیده بی‌حجابی منجر به اتفاقاتی شد که دستگیری و صدور حکم سخت‌گیرانه برای طلاب شهرستان بروجرد استان لرستان را در پی داشت.

مجاهد مسیحائی…

محمد، دانشگاه نديد! در محافل پر مدعاي روشنفکري و انقلابي “خود”ي نشان نداد. آن روزها نيز چونان امروز، مدعيان بسيار بودند. مدعياني که از ضرورت پيوند با طبقه پيشتاز سخن مي گفتند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.