توزیع فله‌ای برچسب‌شبنم عامل‌شکست طرح

رئیس اتحادیه لوازم خانگی با انتقاد از توزیع فله‌ای برچسب شبنم، گفت: ایرادات شبنم را بارها به دولتی‌ها گوشزد کردیم.

طرح شبنم ایده خوبی که با عجله اجرا شد

معاون ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان این که سالانه ۲۵ میلیارد دلار کالا به کشور قاچاق می‌شود، گفت: قانون مبارزه با قاچاق کالا مانع اقتصاد مقاومتی نیست.

عدم شفافیت اقتصادی منافع گروه‌های خاص را تامین می‌کند

متاسفانه برخی مقامات دولتی به بهانه عدم دخالت در حریم خصوصی مردم با این روش مخالفت کرده اند که به نظر می رسد منافع عده ای، اجازه پیاده سازی این سیاست را از دولت گرفته است و جای سوال دارد که اگر چنین اقدام کوچکی هم در جهت شفاف سازی اقتصادی صورت نپذیرد، پس شفافیت اقتصادی که رئیس محترم جمهور از آن سخن گفته بودند به چه نحوی قرار است اتفاق بیفتد؟

افزایش قاچاق تلفن‌همراه با لغو طرح‌شبنم

اتفاقی که در سال ۹۲ در بازار موبایل افتاده است، لغو کد رهگیری کالا موسوم به طرح شبنم است. طرحی که قرار بود عرصه را در سطح عرضه برای مبارزه با قاچاق باز کند.

15روز تا پایان وعده شفافیت اطلاعات رییس جمهور!

ایشان در این سخنان که از شبکه خبر سیما پخش شده است با تاکید بر اهمیت شفافیت اطلاعات در اقتصاد، وعده پیگیری و اجرایی کردن قوانین مربوط به شفافیت اطلاعات ظرف 90 روز را ابراز می دارد و بیان می کند که این کار می تواند تحولی در حوزه شفافیت و گردش اطلاعات ایجاد کند.

ایران‌کد و شبنم حذف شد

ایران‌کد و طرح شبنم از ثبت سفارش حذف شد.

ردپای برچسب «شبنم» در ناصرخسرو

متاسفانه حتی دربرخی داروهای ارایه شده در «بازار ناصرخسرو» هم این برچسب مشاهده شود. ممکن است وزارت بازرگانی جنس‌هایی را وارد کنند که وارداتش درست باشد اما تاییدیه وزارت بهداشت را نداشته باشد که در این صورت هم سلامتی آن را تایید نمی‌کنیم.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.