بنویسید تمدید مذاکرات، بخوانید بازی طولانی مدت جمعیتی

برژینسکی، مشاور ارشد امنیت ملی کارتر که از سیاست گذاران کهنه کار امریکایی و از طراحان پروژه نظم نوین جهانی است، در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال می گوید: «از فکر کردن به حمله‌ی پیشدستانه علیه تاسیسات هسته ای ایران اجتناب کنید و یک بازی طولانی مدت را انجام دهید، چون زمان، آمارهای جمعیتی و تغییر نسل در ایران به نفع رژیم کنونی نیست.»

۱۳ آبان زمینه‌ها و دستاوردهای آن

در اسناد لانه جاسوسی بیش از صد استراتژی و تاکتیک برای مقابله با انقلاب اسلامی وجود دارد و قابل دسته بندی است و سالگرد سیزده آبان می­‌تواند فرصتی باشد برای بازخوانی این اقدامت و اسناد. چرا که همین امروز بسیاری از همین روش‌­ها در سطحی متفاوت­‌تر و پیشرفته‌­تر همچنان در دستور کار آمریکا و دشمنان انقلاب و ملت ایران است.

برژینسکی: قطر و سعودی عامل بحران سوریه

در ابتدای سال 2011 حوادث سوریه با تحریک و تشویق دو رژیم استبدادی معروف خاورمیانه یعنی قطر و عربستان سعودی آغاز شد و ناگهان اعلام شد که رئیس جهموری سوریه باید برکنار شود.

آمریکا مرتکب احمقانه‌ترین جنگ تاریخ نشود

مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا در تحلیلی، ماجراجویی علیه ایران را اقدامی احمقانه دانست و تاکید کرد: موضوع هسته ای ایران باید اصلی ترین موضوع نشستهای مجلس سنای آمریکا باشد.

برژینسکی:نگاه رامنی ساده لوحانه است

مشاور امنیت ملی اسبق آمریکا با تاکید بر اینکه رامنی بر نقش رهبری آمریکا بر دنیا تاکید دارد و دید جهانی وی بسیار ساده است همچنین خاطر نشان کرد که ایالات متحده در اولین دهه قرن جدید مشروعیت رهبری بر دنیا را از دست داد.

ایران می‌تواند به آمریکا در افغانستان، عراق و عربستان حمله کند

زبیگینو برژینسکی مشاور اسبق دولت آمریکا گفت که در صورت حمله رژیم صهیونیستی به ایران، این کشور ما را در افغانستان، عراق و عربستان در تیررس خود می‌بیند و به ما حمله خواهد کرد.

پیش بینی برژینسکی؛ آینده شوم اسرائیل و افول قدرت آمریکا

من فکر می‌کنم در حقیقت ما با افول قابل ملاحظه قدرت آمریکا در منطقه مواجه هستیم و شاید این آغاز یک مرحله‌ای است که در آینده مردم از آن به عنوان دومین مرحله حیاتی خروج ضد استعماری منطقه پس از جنگ جهانی اول و دوم یاد خواهند کرد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.