پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

یک پیشنهاد به وزارت خارجه/ نازنین زاغری را آزاد کنید!

دقیقا یک سال قبل بود که دیلی تلگراف اعلام کرده که دولت بریتانیا اعلام آمادگی کرده است تا در ازای آزادی نازنین زاغری ۴۰۰ میلیون پوند (معادل ۵۲۷ میلیون دلار) پول به ایران بازپرداخت کند.گرچه این موضوع از طرف ایران تکذیب شد ولی در دورن خواهد پاره ای از حقیقت را به همراه دارد و آن اینکه انگلیس حاضر است امتیازات خوبی در اینباره بدهد.

به بازی کودکانه سلطنت در بریتانیا پایان دهید

یک روزنامه‌نگار انگلیسی در مطلبی با تاکید بر اینکه باید نظام سلطنتی در بریتانیا منسوخ شود، نوشت «بیایید سلطنت ملکه الیزابت آخرین سلطنت باشد و سپس به این بازی پایان دهیم».

حذف نماد استعماری بریتانیا از پرچم فیجی

نخست وزیر فیجی از حذف نماد پرچم بریتانیا از پرچم ملی کشورش به عنوان نماد استعمار خبر داد.

عکس: «سامی یوسف» در مسجد الاقصی

«سامی یوسف» آهنگساز، ترانه‌سرا و خواننده ساکن در بریتانیا که در ترانه‌هایش به مضامین اسلامی می‌پردازد از سفرش به سرزمین‌های اشغالی و زیارت مسجد مبارک الاقصی خبر داد.

4000 ایرانی از انگلستان اخراج‌ می‌شوند

منابعی در وزارت خارجه انگلستان می گویند وزیر کشور، مسؤول تأخیر در بازگشایی سفارت‌های ایران و انگلستان است و اقدامات او می‌تواند مذاکرات حساس برای بازسازی روابط دو کشور را به مخاطره اندازد.

استانداردهای زیبایی تغییر خواهد کرد؟

نمی توان منکر موفقیت و محبوبیت باربی به عنوان یک عروسک مدل شد. تمام تلاش های انجام گرفته برای جایگزینی آن نیز یا به شکست انجامیده و یا در نهایت به تولید محصولات مشابه منجر شده است.

«نقش انگلیس در فتنه ۸۸»به چاپ سوم رسید

نگارنده در این کتاب سعی دارد روند مداخلهٔ بریتانیا در ایران به‌ویژه در انتخابات که جزئی لاینفک از امور داخلی کشور است و مسائل مربوط به آن را به‌صورت مستند بررسی کند.

افزایش شدید احساسات ضدیهودی در انگلیس

روزنامه دیلی تلگراف روز سه‌شنبه از افزایش بی‌سابقه احساسات ضدیهودی در انگلیس از زمان حمله رژیم‌صهیونیستی به نوار غزه خبر داد.

عربستان سعودی محکوم به فروپاشی است

یک پایگاه خبری خبری-تحلیلی روسیه‌ای نوشت: با توجه به نوع مدیریت امور در رژیم عربستان سعودی و در پرتو روندهای داخلی در این پادشاهی، روشن می شود که عربستان سعودی به فروپاشی محکوم شده است.

لیست سهامداران شرکت سهامی «داعش»

طبق اعلام رسانه های غربی شمار کاربران عرب زبانی که در کشورهای بلژیک، بریتانیا، فرانسه و آمریکا از داعش حمایت می کنند بیش از عراق و سوریه است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.