مسئله «ایستادگی و مقابله با دشمن» اصل اولیه سیاست، دستور اسلام و مطابق بیانات رهبر معظم انقلاب است

فرمانده بسیج طلاب دانشگاه علوم اسلامی رضوی با اشاره به اهمیت مقوله اقتصاد مقاومتی گفت: مسئله ایستادگی و مقابله با دشمن، اصل اولیه سیاست، دستور اسلام و مطابق بیانات رهبر معظم انقلاب است؛ به طور مثال رهبر معظم انقلاب چندین سال است که به صورت ویژه شعارهای سال را با مضامین اقتصادی نامگذاری می کنند و هر سال شعارهای سال عملیاتی تر نامگذاری می شود.

بسیج و مقدس‌مآبی!

در طول سالهایی که از آخرین پیام امام درباره بسیج گذشته است و در میان هزاران پوستر و پلاکاردی که در این یازده سال به در و دیوار خیابانها و اداره‌ها و… چسبیده است، ندیده‌ام که این جمله از امام پوستر شده باشد، یا بر دیوار پایگاه بسیج مسجد یا دانشگاه یا اداره یا کارخانه ای نقش بسته باشد که: «مملکتی که با استکبار و پول‌پرستی و تحجرگرایی و مقدس‌مآبی مخالف است، همه افرادش باید بسیجی باشند.»

و ما ادراک ما بسیجی…

بسیجی، دست‌پرورده نائب ولی‌عصر بود و برای همیشه سرباز ولیعصر خواهد ماند؛ و بر سر پیمانی که بسته بود ایستاده است. پابه‌پای “رهبری نظام”، برای جنگ‌هایی که فردا و پس‌فردا در پیش است تا شهادت ، یا فتح همه سنگرهای کلیدی جهان

برای سردار محمدرضا نقدی

در اين شوره زار علوم انساني عجيب نيست يكي يافت شود كه نظامي باشد و عمرش را در جهاد گذرانده باشد و چه دقيق و ظريف بداند مشكل علوم انساني غير اسلامي ما كجاست و براي آن نسخه بپيچد و عده اي را بسيج كند كه در اين زمينه كار كنند!

ارتش و بسیج از هنرهای انقلاب است

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران و بسیج در انقلاب اسلامی قرابتی خاص دارند که هر دو از هنرهای بزرگ انقلاب اسلامی هستند.

نامه 183 نماینده مجلس به رییس بنیاد شهید

183 نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس بنیاد شهید بر ضرورت اجرای کامل قانون جامع خدمات‌رسانی از سوی بنیاد شهید در سال جاری تأکید کردند.

حل‌مشکلات جانبازان بسیج همگانی می‌خواهد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: اگر همه امکانات کشور بسیج شوند نمی‌توانیم مشکلات جانبازان را مرتفع کنیم اما باید با تمام توان و نیرو در جهت خدمت‌رسانی به آنان تلاش کنیم.

ضرورت ایجاد ساختار یکپارچه امداد و نجات

رئیس پلیس راهور ناجا ضمن بیان ضرورت ایجاد ساختار یکپارچه امداد و نجات گفت: نیم میلیون نفر از همه سازمان‌ها برای اجرای طرح نوروزی بسیج می‌شوند.

ردای ساده رهبر و مسئولان خوش‌پوش ایران

وب‎سایت بخش فارسی شبکه بی بی سی در یادداشت تحلیلی خود به موضوع سبک پوشش رؤسای جمهور روحانی و غیرروحانی ایران و تفاوت لباس آنان با پوشش ساده رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای پرداخته است.

ایران در عراق بلای جان داعش شده است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: زمانی که داعش در عراق شروع به اقدامات تروریستی کرد، هیچ کشوری همانند ایران با قاطعیت به کمک ملت عراق برای نابودی داعش نشتافت.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.