دستاورد جنگ و انقلاب همین بسیجی ها بودند

 بزرگترین دستاورد انقلاب از زبان دکتر احمد رضا بیضایی برادر شهید بیضایی

و ما ادراک ما بسیجی…

بسیجی، دست‌پرورده نائب ولی‌عصر بود و برای همیشه سرباز ولیعصر خواهد ماند؛ و بر سر پیمانی که بسته بود ایستاده است. پابه‌پای “رهبری نظام”، برای جنگ‌هایی که فردا و پس‌فردا در پیش است تا شهادت ، یا فتح همه سنگرهای کلیدی جهان

داعش، محصول کم‌کاری ما

امام(ره) در آخرین پیام خود در آذر ماه سال ۶۷ به نیروها‌ی بسیج، تاکید کرد که شما باید به فکر تشکیل هسته‌ها‌ی مقاومت در جهان باشید. ولی ما فرمان امام را کنار گذاشته ایم و فضا را خالی کردیم، راه برای القاعده و داعش باز شد.

آدم خوبه اینجوری پای حرفش بمونه+عکس

اینجا سنگ‌ها با شما حرف‌می‌زنند. مرمرهایی که قرار است نشان دهند هویت اینجا را. راه که می‌روی گاهی دوست داری همانجا توقف کنی و گاهی به قدری احساس سبکی می‌کنی که دوست داری بپری.

خجالت می‌کشم اعمالم را روی کاغذ بياورم

یک روز دیدم ‌روی دست راستش به بررسی مشغول بود و داشت انگشتانش را تکان می‌داد. از او پرسیدم که مسأله چیست؟ با خوشحالی پاسخ داد: «در حال امتحان انگشت سبابه دست راستم بودم که دریافتم بعد از بهبودی می‌توانم دوباره تفنگ به دست گرفته و ماشه آن را به راحتی بچکانم»

اهدای عضو جوان بسیجی به نیازمندان

اعضای جوان بسیجی‌ای که در مأموریت ایست و بازرسی در حال برقراری امنیت منطقه بود و یک خودرو وی را زیر گرفت، پس از تأیید مرگ مغزی، به نیازمندان اهدا می‌شود.

روایت ایرانی از زن‌های بسیجی سوریه

جعفری، مستندساز ایرانی ۲۲ روز در سوریه بوده است و یک مستند ۴۵دقیقه‌ای به‌نام «شیدایی» تولید کرده است. «شیدایی» روایتی از زنان سوری است که شبیه به نیروهای بسیج در ایران، از وطنشان دفاع کردند.

ضرب و جرح جوان بسیجی توسط اراذل و اوباش

جوان ۲۳ ساله بسیجی که برای جلوگیری از زورگیری با اراذل و اوباش درگیر شده بود، توسط این افراد مورد اصابت چندین ضربه چاقو و ساطور قرار گرفت و به شدت مجروح شد.

عروج شهادت‌گونه در اردوی جهادی+عکس

جهادگر بسیجی برادر حمید عابدین زادگان به دیار باقی شتافت.

من‌‌ همان بسیجی دیروزم با همان گلدان شکسته…

من هم بچه همین شهرم. از خارج نیامده‌ام….

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.