سردار کمالی: این مسائل ربطی به بسیج دانشجویی ندارد

سردار موسی کمالی در رابطه با انتقاد بسیج دانشگاه امام صادق (ع) از صدور مجوز سربازان برای جام ملت های آسیا اظهار داشت:‌ «نمی دانم این مساله چه ربطی به بسیج دانشگاه امام صادق (ع) دارد که بخواهد اصلا در این باره اظهارنظر کند. اینها یکسری بحث های عامیانه است که برخی دائما آن را مطرح می کنند. فکر می کنم یکسری افراد عادت کرده اند درباره هر موضوعی که به آنها ارتباطی ندارد هم ورود کنند.»

فوتبالیست بودن یعنی مصونیت در برابر قانون!؟

ما به حکم عقل و عدالت و انصاف، هیچ قرابتی بین رفتار فرمانده ستاد مشترک نیروهای مسلح-حضرت­عالی- در پاسخ به درخواست عجیب وزیر ورزش و جوانان در صدور مجوز خروج برخی از این افراد، و عدالتی که در شأن گفتمان انقلاب اسلامی است نمی‌بینیم و به وظیفه مطالبه‌گری که از طرف رهبر انقلاب به همه‌ی دانشجویان سپرده شده است عمل کرده و خواستار پاسخ به این سوال هستیم که آیا واقعاً این رفتار مجوزی برای ارتکاب جرایمی از این دست از این پس نخواهد شد؟

آقای‌ روحانی چرا دیوار تحریم‌ مستحکم‌تر شده؟

چرا به مردم نمی گویید که به چه علت هنوز حتی یک ریال از قسط های 550 میلیون دلاری معهود وصول نشده است؟! چرا ساختمان تحریم ها به جای ترک، مستحکم تر شده و چرا بعضی کشورها بر خلاف مرقومه تان هنوز که هنوز است هم تحریم می کنند و هم تهدید؟!

دوره لبخند به گستاخی‌های کاخ سفید گذشته است

تعلل در محاکمه و مجازات سران فتنه، همانگونه که شاهدیم، منجر به جری شدن فتنه گران داخلی و اربابانشان در خارج از مرزها خواهد شد. به گونه ای که به خود اجازه دخالت در مسائل داخلی کشور و نقض آشکار استقلال ملی ایران را می دهند.

پرسش‌های بسیج امام صادق(ع) از روحانی

در حوزه مدیریتی کشور نیز باز شاهد جابجایی های به اصطلاح اتوبوسی، حزبی و صرفاً سلیقه ای بوده ایم و این با جمله شما که فرمودید «ما کلید داریم نه داس!» در تناقض است.توضیح شما در این خصوص چیست؟

اخطار بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق به وزیر ارشاد

این راهی که سیاست های فرهنگی دولت یازدهم پیش گرفته است، نه تنها با مشی اعتدال گونه ی آنان جور در نمی آید، بلکه امیدِ مردم به دولتِ تدبیر و امید را در حوزه های دیگرِ اقتصاد، سیاستِ داخلی و خارجی نیز نا امید خواهد کرد، و باعث پراکندگی محبوبیت این دولت و کم شدن حمایت های مردمی از آن خواهد گردید.

امام​ صادقی‌ها به حلقه انسانی فردو پیوستند​

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام ضمن حمایت از برنامه تشکیل حلقه انسانی دانشجویان در اطراف سایت هسته ای فردو آمادگی خود را برای حضور در این مراسم اعلام میکند.

بررسی انتخابات آمریکا در ماهنامه «حیات»

سرویس بین‌الملل رتبه اول نشریات برتر دانشجویی سراسر کشور در پرونده‌ این شماره خود با عنوان «تکرار گذشته یا فردایی دیگر؟» به بررسی انتخابات جاری ریاست جمهوری آمریکا (16 آبان) پرداخته است. واقعیت انتخابات آمریکا و نقش افکار عمومی در نتیجه آن، بررسی عملکرد چهارساله باراک اوباما، مرور دیدگاه‌های دو نامزد این دوره از انتخابات و جایگاه برجسته ایران در مناظرات انتخابات، مورد بررسی قرار گرفته است.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.