چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

بررسی «اعتماد ویرانگر» در حیات

پرونده ویژه مهرماه حیات با عنوان «اعتماد ویرانگر» به ارائه دلایل بی اعتمادی رهبری نسبت به موضوع اعتماد به امریکا و بررسی آن چه در توافق نامه‌ی ژنو به دور از فضاهای رسانه‌ایاز دست دادیم پرداخته است. ب

نخستین کارگاه جذابیت در رسانه دینی

نخستین کارگاه جذابیت در رسانه دینی توسط مرکز تحقیقات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام و با حضور اساتید مطرح این حوزه برگزار می گردد.

«فیاض» مسئله موسیقی را بررسی می‌کند

اولین نشست امسال «ما و موسیقی» با حضور ابراهیم فیاض با موضوع «مسئله شناسی موسیقی» در دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می‌شود.

نامزدها، هزینه‌های انتخاباتی و منابع آن را اعلام کنند

اما متاسفانه در صحنه واقعی رقابت، بسیاری از گروهها و جناح‌های سیاسی خود را ملزم به رعایت هیچ کدام از این دو اصل نمی‌دانند. در همین راستا بسیج دانشجویی، به عنوان صاحب‌خانه و دیده‌بان ارزش‌های انقلاب اسلامی وظیفه خود می‌بیند که با تشریح مصادیق این انحراف از اصول توسط جریانهای گوناگون سیاسی از همه مراجع قانونی برخورد شجاعانه، غیر جناحی و بدون مصلحت سنجی های خودساخته را مطالبه نماید.

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق به بان‌کی‌مون نامه نوشت

تنها راه حل بحران سوریه تنها بدست ملت مقاوم سوریه بوده و در پای صندوق های رأی رقم خواهد خورد و از جنابعالی می خواهد تا نسبت به مسئولیت های حقوقی خود پایبند بوده و با به رسمیت شناختن اراده ملت های مظلوم بحرین و سوریه، از زیر پا نهادن هرچه بیشتر حقوق بشر جلوگیری کرده و از چهره نهادهای بین المللی حقوقی اعاده حیثیت نمایید.

نگاه رهبر به دولت احمدی‌نژاد چگونه است؟ +جزوه

کمیته امام و رهبری واحد سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری به جمع‌آوری دیدگاه‌های مثبت و منفی‌ رهبری درباره دولت نهم و دهم از نظرگاه خود پرداخته است.

سخنرانی وحید جلیلی با عنوان خانواده محترم مدیریت فرهنگی

وحید جلیلی مدیر مسئول مجله راه و کارشناس فرهنگی در دانشگاه امام صادق به سخنرانی پیرامون بحران کنونی سینمای ایران با عنوان خانواده محترم مدیریت فرهنگی، خواهد پرداخت.

جنبش دانشجویی در برابر نمایش خیانت در سینما ساکت نمی‌نشیند

مسئول فرهنگی بسیج دانشگاه امام صادق(ع) تولید و نمایش برخی از فیلمها که مروج خیانتند را از قصور مدیران سینمایی اعلام کرد و گفت: جنبش دانشجویی هرگز در اینباره سکوت نخواهد کرد و اگر آقایان ترتیب اثر ندهند با اعتراض شدید فرهنگی و فکری دانشجویان روبرو خواهند شد.

آقای بان کی مون! وجدان بیدار جامعه بشری این عملکردتان را فراموش نمیکند!

سکوت شما بر خلاف وظایف دبیرکلی سازمان ملل متحد می‌باشد. وجدان بیدار جامعهٔ بشری این عملکرد ضعیف شما را در دوران تصدی مسئولیتتان هرگز فراموش نخواهد کرد. اکنون که در پایان دوران تصدی خویش بر مسند دبیرکلی سازمان ملل قرار دارید بهتر است کمی فعالانه‌تر در ارتباط با این جنایات آشکار اقدام نمایید

آیا برخورد تند با تخلف دانشجویی نشانه اقتدار دستگاه قضاست؟

گذشته از صحت یا عدم صحت احکام صادره، آیا با وجود پرونده‌های متعدد مفتوح از مفاسد کلان اقتصادی تا جرایم مهم سیاسی که به علت اطاله دادرسی و یا شاید عزم بر عدم پیگیری که بعضا به مستمسکی برای تشکیک در کارامدی دستگاه قضا تبدیل می گردند، شدت برخورد با یک تخلف دانشجویی نشانگر اقتدار دستگاه قضایی کشور است؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.