چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

مناظره پیرامون توافق هسته‌ای امروز در امیرکبیر

هم زمان با آخرین روند مذاکرات در وین و با توجه به قرارگیری در آستانه توافق گام نهایی مناظره ای تحت عنوان “بایدها و نبایدهای یک توافق خوب” برگزار می­ گردد.

مناظره ایزدی و حق‌شناس در دانشگاه امیرکبیر

بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مناظره‌ای با موضوع «دشمنی با شیطان بزرگ یا کدورت چند ساله؟» را بین فؤاد ایزدی، استاد دانشگاه و محمدجواد حق‌شناس، عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی عصر امروز برگزار می‌کند.

نامزدها، هزینه‌های انتخاباتی و منابع آن را اعلام کنند

اما متاسفانه در صحنه واقعی رقابت، بسیاری از گروهها و جناح‌های سیاسی خود را ملزم به رعایت هیچ کدام از این دو اصل نمی‌دانند. در همین راستا بسیج دانشجویی، به عنوان صاحب‌خانه و دیده‌بان ارزش‌های انقلاب اسلامی وظیفه خود می‌بیند که با تشریح مصادیق این انحراف از اصول توسط جریانهای گوناگون سیاسی از همه مراجع قانونی برخورد شجاعانه، غیر جناحی و بدون مصلحت سنجی های خودساخته را مطالبه نماید.

آیا برخورد تند با تخلف دانشجویی نشانه اقتدار دستگاه قضاست؟

گذشته از صحت یا عدم صحت احکام صادره، آیا با وجود پرونده‌های متعدد مفتوح از مفاسد کلان اقتصادی تا جرایم مهم سیاسی که به علت اطاله دادرسی و یا شاید عزم بر عدم پیگیری که بعضا به مستمسکی برای تشکیک در کارامدی دستگاه قضا تبدیل می گردند، شدت برخورد با یک تخلف دانشجویی نشانگر اقتدار دستگاه قضایی کشور است؟

برنامه مراسم دهه اول محرم در دانشگاه صنعتی اميركبير

به مناسیت ایام سوگواری محرم بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری هیئت رهروان شهدا اقامه عزا میکند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.