نامه بی خانمان های مهر به رهبری:خسته ایم!

متاسفانه با روی کار آمدن دولت یازدهم، نه تنها عملی کارآمد در راستای ساماندهی و تکمیل مسکن مهر انجام نشد، بلکه جناب آقای آخوندی – وزیر راه و شهرسازی – در مصاحبه ای، مسکن مهر را طرحی “مزخرف” قلمداد نمود. مسکن مهری که بر پایه پیام ۱۰۰ حضرت امام خمینی پایه گذاری شده بود

ضرورت رای منفی مجلس به قانونی شدن رانت‌خواری پتروشیمی‌های گازی

بسیج دانشجویی دانشکده فنی دانشگاه تهران با انتشار بیانیه ای ضمن انتقاد از سکوت و عدم دخالت کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در تهیه طرح «الحاق موادی به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت»، تاکید کرد

اکران مستند «نبرد خاموش» در دانشگاه تهران

اکران این مستند با حضور نادر طالب زاده کارشناس رسانه و دبیر جشنواره افق نو برگزار می شود.

توفیقی قانون‌اساسی و شورای‌نگهبان را قبول ندارد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه تهران خطاب به روحانی گفت: فردی را به عنوان سرپرست وزارت علوم تعیین کرده‌اید که قانون اساسی و شورای نگهبان که انتخابات را تأیید می‌کنند را قبول ندارد و این مسئله را در سخنرانی سال ۸۸ خود نشان داده است.

ناگفته‌های مذاکرات هسته‌ای از زبان علی باقری

این برنامه با محوریت و موضوع بررسی و ارائه مستنداتی از سیر مذاکرات هسته ای از سال ۸۲ تا ۹۲ در تیم های مختلف مذاکره کننده با حضور علی باقری(معاون دکتر سعید جلیلی) و خانواده های شهدای هسته ای و جانبازان سرافراز انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

«پرواز» به یاد شهدای هسته‌ای تولید شد

همزمان با روز ملی انرژی هسته‌ای مرکز مستندسازی رسام وابسته به بسیج دانشجویی دانشگاه تهران نماهنگ «پرواز» را با موضوع شهدای هسته‌ای تولید کرد.

۱۶ آذر امسال در دانشگاه تهران چه خبر است؟

جلسه مناظره‌ای با موضوع «سیاست، جامعه، دانشگاه» در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

۶تا۱۳آبان؛ «جنبش دانشجویی، عدالت‌خواهی و استکبار ستیزی»

نمایندگان تشکل‌های دانشجویی به مناسبت دهمین سالگرد پیام آبان ماه سال ۸۱ مقام معظم رهبری به تشکل‌های دانشجویی، فاصله ۶ تا ۱۳ آبان را به عنوان هفته «جنبش دانشجویی، عدالت‌خواهی و استکبار ستیزی» نامگذاری کردند.

انتقاد از رؤسای قوا ناشی از عدالت‌طلبی جریان دانشجویی است

عضو شورای مرکزی بسیج دانشجویی با اشاره به پیام ششم آبان مقام معظم رهبری خطاب به جریان دانشجویی، گفت: اگر به رؤسای قوا انتقاد می‌کنیم که اختلاف نداشته باشید، برای طرفداری از عدالت و عدالت‌طلبی است.

هیئت پارلمانی اروپایی به دانشگاه تهران بیاید

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران از دعوت دانشجویان برای حضور هیئت پارلمانی اتحادیه اروپایی در دانشگاه تهران خبر داد.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.