تحریف راه امام بدون تحریف شهدا میسر نیست

دشمنان ، امروز از این موضوع عصبانی اند که ظرفیت فکری مردم ایران بالا رفته و دستگاه تبلیغات دشمن توان مقابله با آن را ندارد. حضرت امام خامنه ای چندی پیش در آغاز مذاکرات فرمودند: این تجربه (مذاکرات)ظرفیّت فكری ملّت ما را بالا خواهد برد . . . البتّه بنده همچنان كه گفتم خوشبین نیستم؛ من فكر نمیكنم [از] این مذاكرات آن نتیجه‌ای را كه ملّت ایران انتظار دارد، به‌دست بیاید، لكن تجربه‌ای است و پشتوانه‌ی تجربی ملّت ایران را افزایش خواهد داد و تقویت خواهد كرد؛ ایرادی ندارد امّا لازم است ملّت بیدار باشد.و خشنودیم که ملت ما نشان دادند ، بیدارند و هرگز مذاکره زیر سایه تهدید را برنمی‌تابند.

هشدار بسیج‌دانشجویی درباره رانت‌خواری در پتروشیمی‌ها

کشور ما به گواهی آمار یکی از بزرگترین دارندگان منابع نفت و گاز در جهان است اما با این وجود به دلیل سیاست‌گذاری غلط و سو‌مدیریت‌ها در طول سال‌های پیش و پس از انقلاب ، امروز این صنعت دارای مشکلات و مسائلی فراوانی است. خام‌فروشی به عنوان یکی از مسائل اصلی صنعت نفت و گاز ما شناخته می‌شود که در سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی نیز به آن اشاره شده است.

دوره معرفتی جریان‌انقلاب‌اسلامی برگزار شد

دوره معرفتی-سیاسی مرصاد با موضوع «بازیابی جریان انقلاب اسلامی» در هفته گذشته با حضور فعالان جنبش دانشجویی از سراسر کشور به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شریف برگزار شد.

دولت اعتدال رویه اعتدال را در پیش گیرد

تشکیل کابینه ای که نشانگر اعتدال باشد یکی از مهم ترین مراحلی است که می تواند نوید بخش پیگیری عملی رویه اعتدال در دولت یازدهم باشد. طبیعتا انتظاری که از رئیس جمهور در قبال شعار اعتدال و فراجناحی بودن می رود عدم به کارگیری افرادی است که در کارنامه سیاسی و حزبی خود سابقه افراطی گری و تندوری را دارند.

نقاط ضعف و قوت دولت نهم و دهم

هدف اصلی در این کار معرفی خطوط قرمز و معیار های انقلاب اسلامی و مشخص کردن نسبت هریک از فعالین سیاسی با این معیارها بوده است تا همه کسانی که در صحنه حاضر خواهند شد با این سنگ محک سنجیده شده و فاصله هرکدام از آنها با مطلوبات انقلاب مشخص گردد.

بسیج دانشجویی از احمدی‌نژاد دعوت نکرده است

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شریف گفت: این تشکل از احمدی‌نژاد برای سخنرانی دعوت نکرده، اما در صورت حضور وی در دانشگاه امیدواریم به سوالات پاسخ دهد.

آیا برخورد تند با تخلف دانشجویی نشانه اقتدار دستگاه قضاست؟

گذشته از صحت یا عدم صحت احکام صادره، آیا با وجود پرونده‌های متعدد مفتوح از مفاسد کلان اقتصادی تا جرایم مهم سیاسی که به علت اطاله دادرسی و یا شاید عزم بر عدم پیگیری که بعضا به مستمسکی برای تشکیک در کارامدی دستگاه قضا تبدیل می گردند، شدت برخورد با یک تخلف دانشجویی نشانگر اقتدار دستگاه قضایی کشور است؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.