چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

بیانیه بسیج علم‌ و صنعت درباره فساد اقتصادی

این روزها که بحث پیگیری، افشا و جلوگیری از رانت 650 میلیون یورویی که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در اختیار شرکتی قرار داده شده بود مطرح است، اميدواريم كه اين اقدامات نمایندگان مجلس با پيگيري ساير مسئولين به ثمر نشسته و ديگر شاهد چنين دست اندازيهاي شومي در حقوق ملت ايران به قيمت منافع عده اي خاص نباشيم.

عدم شفافیت اقتصادی منافع گروه‌های خاص را تامین می‌کند

متاسفانه برخی مقامات دولتی به بهانه عدم دخالت در حریم خصوصی مردم با این روش مخالفت کرده اند که به نظر می رسد منافع عده ای، اجازه پیاده سازی این سیاست را از دولت گرفته است و جای سوال دارد که اگر چنین اقدام کوچکی هم در جهت شفاف سازی اقتصادی صورت نپذیرد، پس شفافیت اقتصادی که رئیس محترم جمهور از آن سخن گفته بودند به چه نحوی قرار است اتفاق بیفتد؟

ریشم را بعد از آن دخترک، برای خاوری هم گرو می‌گذارم

ما پس از آنکه ریش خود را برای آن دخترک گرو گذاشتیم به آثار و برکات آن پی بردیم.

آیا برخورد تند با تخلف دانشجویی نشانه اقتدار دستگاه قضاست؟

گذشته از صحت یا عدم صحت احکام صادره، آیا با وجود پرونده‌های متعدد مفتوح از مفاسد کلان اقتصادی تا جرایم مهم سیاسی که به علت اطاله دادرسی و یا شاید عزم بر عدم پیگیری که بعضا به مستمسکی برای تشکیک در کارامدی دستگاه قضا تبدیل می گردند، شدت برخورد با یک تخلف دانشجویی نشانگر اقتدار دستگاه قضایی کشور است؟

توهین به رئیس‌جمهور مجاز است ولی نقد لاریجانی جرم؟

چرا وقتی تمام سایت‌ها و نشریات به توهین به رئیس جمهور می‌پردازند و هر روزه شایعات و توهین‌هایی را به ایشان نسبت می‌دهند، دادستان به عنوان مدعی العموم وارد کار نمی‌شود ولی وقتی به آقای لاریجانی نقدی می‌شود، بلافاصله دبیر بخش بازداشت می‌شود؟

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.