فراخوان اولین کنگره سراسری نقد رسانه ملی

با عنایت به دغدغه‌های فرهنگی و انقلابی موجود در کشور – خاصه آنچه در بیانات رهبر معظم انقلاب- مشهود است بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه‌السلام در نظر دارد تا با تاسیس دبیرخانه‌ی دائمی نقد و بررسی رسانه‌ی ملی، علاوه بر پژوهش‌های علمی و اقدامات مطالبه‌گرایانه، کنگره‌ای را به منظور نقد و بررسی عملکرد رسانه‌ی ملی و تحت عنوانِ «162» برگزار کند.

نامه انتقادی بسیج دانشگاه امام صادق به ضرغامی

هرساله در این ایام شاهد پخش برنامه های مختلفی علیه «شیطان بزرگ» و نشان دادن دشمنی های تاریخی دولت آمریکا علیه ملت ایران از صدا و سیمای جمهوری اسلامی بودیم که متاسفانه امسال علی رغم حساسیت های مضاعف در این باره این اقدام به صورت بسیار کمرنگ در برخی از برنامه های جانبی پرداخته میشود.

جزوه: گفتارهایی پیرامون جبهه استکبار و آمریکا

واحد سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) جزوه استکبار ستیزی -گفتارهایی پیرامون جبهه استکبار و آمریکا را منتشر کرد.

یادآوری‌هایی برای عازمان سفر به نیویورک

نمايندگان سياسى جمهورى اسلامى ايران در جهان بايد تيزتر از شمشير، نرمتر از حرير و سختتر از سنگ و پولاد باشند. عرصه سياست خارجى ميدان نرمشهاى قهرمانانه است، اما نرمشى كه در برابر دشمن تيز باشد. بنا بر اين ديپلماتهاى ما بايد در مواضع اصولى خود مستحكم بايستند و استقامت و پايمردى حضرت امام خمينى (رض) را الگوى خود قرار دهند.

نامه سرگشاده بسیج دانشگاه امام صادق (ع) خطاب به سید حسن نصرالله

اقدام اخير اتحادیه اروپا در خصوص قرار دادن شاخه نظامی حزب الله لبنان در لیست گروههای تروریستی بيشتر از آنكه ابزاری برای فشار عليه حزب‌الله و مقاومت اسلامي باشد، برگ برنده‌اي براي جريان بيداري اسلامي و اثبات كننده حقانيت راهي است كه مقاومت در طول دو دهه ايستادگي در مقابل تجاوزات رژيم صهيونيستي براي خود برگزيده است، می باشد.

تفکر بسیجی ضرورت سازندگی

اگر هر مسئولی خویش را مسئول بداند، اگر مسئول و رئیس اداره مانند فرمانده لشکر شبانه روز در پی کارزار باشد و خارج از بروکراسی اداره‌ای، مستقیما مسائل را مدام تحت نظر داشته باشد، اگر ملاک ها لیاقت باشد نه رفاقت ها، اگر ریاست فقط ریاضت بیشتری به دنبال داشته باشد و… خلاصه کلام اگر تفکر بسیجی به معنی کامل آن بر فضای کشور حکمفرما شود، مطمئن باشید که در دوره سازندگی موفقیت های چشمگیرتر از دوران جنگ خواهیم داشت.

سعید جلیلی؛ دیپلماتی که کم‌ حرف‌ می‌زند اما قاطعانه و انقلابی

ابتکارات دکتر جلیلی بسیار زیاد است. در بیشتر موراد هنگام مصاحبه عکس شهدای هسته‌ای را در کنار خود قرار می‌دهد. می‌گویند سعید جلیلی کم حرف می‌زند و کم موضع می‌گیرد. اما اگر موضع بگیرد قاطعانه و انقلابی خواهد بود.

برگزاری دوره «عمار اقتصادی»در دانشگاه امام صادق

بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) دوره آموزشی تربیتی عمار اقتصادی را ۱۷ و ۱۸اسفندماه در سازمان بسیج دانشجویی تهران برگزار می‌کند.

ملت ایران موافق حضور فتنه‌گران در صحنه‌ سیاسی کشور نیستند

پاسخ مردم ایران به فتنه‌گران، توهین کنندگان به ساحت امام حسین علیه السلام و جسارت کنندگان به حضرت امام رحمت الله علیه به روشنی در نهم دی و 22 بهمن همان سال 88 و البته سال های بعد ابلاغ شده است. ملت ایران به هیچ روی موافق حضور این دست افراد که خود را از صحنه‌ی سیاسی کشور حذف نمودند، نیستند.

«شعر و اشک و عطش» در دانشگاه امام صادق(ع)

ضیافت شعر و اشک و عطش در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.