برخوردهای دوگانه دستگاه قضا، اولویت‌های آن‌را جابه‌جا می‌کند

اعتراض ما به این مساله هیچ‌گاه به معنای فرار از قانون برای جوانان انقلاب نیست، بلکه برخوردهای دوگانه در قبال انتقادات دانشجویان و رسانه‌ها است که الویت‌های دستگاه قضا را ظاهرا جا به جا کرده است. پیامدهای این برخورد‌ها در میان توده‌های مردم حزب اللهی و متدین چه خواهد بود و آیا توصیه‌های علنی رهبر معظم انقلاب نیز نباید مانع سعه صدر پایین برخی مسئولین باشد؟

صوت: سخنرانی رحیم‌پور در دانشگاه‌تهران

استاد حسن رحیم‌پور (ازغدی) روز یکشنبه ۲۷ آذر ماه در دانشکده روان‌شناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران به ایراد سخنرانی پرداخت. علاقه مندان می توانند

بیانیه بسیج هشت دانشگاه تهران در مورد اختلاس ۳ هزار میلیاردی

بسیج دانشجویی هشت دانشگاه تهران با صدور بیانیه‌ای خطاب به قوه قضائیه با اشاره به اختلاس 3 هزار میلیاردی صورت گرفته تأکید کردند که انتظار می‌رود مقصرین این ماجرا اعم از فرد یا جریان، از آنجا که ضربه‌ای سخت بر پیکره اعتماد مردم وارد کرده‌اند، بدون هیچ رأفت و گذشتی به اشد مجازات برسند.

هدیه دانشجویان بسیجی دانشگاه تهران به مردم تونس

امروز جوانان و مردم کشورهای اسلامی با گوشت و خون خویش دریافته اند که مقابله با استکبار و ظلمه و تحقق آزادی و عدالت جز در سایه ی اسلام ناب محمدی میسّر نیست. و تنها بر پایه ی عدالت برآمده از دین است که توانایی مبارزه با حکام سرسپرده، سازشکار و دین ستیز کشورهای اسلامی و نیز ابرقدرت های حامی آن ها وجود دارد. درسی که مردم ایران از 255 سال زورگویی و دین ستیزی در کشور خویش آموخت و با اخراج دیکتاتور وابسته محمدرضا پهلوی در سایه ی اسلام عزیز بدان اقدام کرد.

نامه به رئیس دانشگاه تهران / چرا از نهادینه کردن تبعیض دفاع کردید؟

افرادی که می خواهند با پول درس بخوانند و ناگزیر پولشان را به خارج از کشور می برند چند درصد جمعیت جوانان کشور ما را تشکیل می دهند؟ یا به عبارت دیگر جمعیت جوانانی که در شهرستانها و مناطق محروم فقط به دلیل نبود کمترین امکانات تحصیلی حتی از گرفتن دیپلم هم محروم می شوند چند درصد هستند؟ حال چه شده است که مشکل آن درصد ناچیز دسته اول تبدیل به مهمترین دغدغه و بزرگترین اولویت مدیران و برنامه ریزان کشور و شخص حضرتعالی شده است.

بعید نیست آقایان حوزه‌های علمیه را هم خصوصی کنند

درسال 85 رئيس‌ جمهور در دانشگاه صنعتي امير كبير حاضر شد و در جمع دانشجويان قول داد تا مقابل پولي شدن دانشجويان و دانشگاه‌ها ايستادگي كند اما طي هفته گذشته مشاهده كرديم كه اين مصوبه در صحن علني مجلس شوراي اسلامي به تصويب رسيد.

حکایت عمار، آوینی و حسین قدیانی!

کار قدیانی مانند کسی است که در هنگام نبرد شروع می‌کند به رجز خواندن برای دشمن و روحیه دادن به نیروی خودی، اما به مرور از اصل نبرد غافل می‌شود و تا آخر کار همین‌طور مشغول رجزخوانی می‌ماند. حال ممکن است رجزهایی که می‌خواند خوب هم باشد، اما هدف چیز دیگری بوده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.