پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹

جمعی از اعضای سازمان فضای مجازی سراج با حجت‌الاسلام تویسرکانی دیدار کردند

مسئول و جمعی از معاونین سازمان فضای مجازی سراج با مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین دیدار کردند.

ملت ایران زیر بار هیچ قرارداد تحمیلی نمی‌رود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شعارهایی که ۱۰۰ سال پیش عشایر مقابل انگلیس سر دادند و به انقلاب اسلامی رسید را امروز در یمن و عراق می‌شنویم.

حصرخانگی افرادخائن در ایران سردمداران غرب را داعیه دار حقوق‌بشر کرد

وقتی در کشور ما دو نفر خیانت کار با ادعای پوچ و بی منطق اغتشاش برپا کرده و مردم را با تحریک خود به خیابانها کشاندند و آشوب ایجاد کردند به حصر خانگی محکوم می شوند سردمداران غرب داعیه دار حقوق بشر می شوند و از این افراد خائن حمایت می کنند.

از مرز ۲۰ میلیون بسیجی در کشور گذشتیم

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز (پنجم آذر) تمامی بسیجیان در سراسر کشور حماسه حضور و اعلام آمادگی برای آزادی قدس شریف را با نام شکوه مقاومت به نمایش خواهند گذاشت.

شکل گیری ستاد مردمی آزادی قدس

رئیس سازمان بسیج مستضعفین از ایجاد 40 هزار پایگاه در مساجد و حسینیه‌ها با همکاری کمیته امداد و سازمان بسیج برای جمع آوری کمک‌های نقدی مردم در روز همبستگی با کودکان فلسطینی در سراسر کشور خبر داد.

بازگوکردن خاطرات جنگ تکلیف است

سرلشکر فیروزآبادی بیان داشت: رهبری فرمودند تکلیف است که همه افراد خاطراتشان را از دفاع مقدس بنویسند و ایشان که ولی فقیه و نایب امام زمان هستند، این موضوع را امر کرده‌اند.

فرمانده سپاه: دولت از پیشنهادها و اقدامات بسیج برای اقتصاد مقاومتی استقبال نکرده

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه متاسفانه دولت تاکنون از پیشنهادها و اقدامات بسیج برای اقتصاد مقاومتی استقبال نکرده است، گفت: امیدواریم دولت از توان موفق بسیج و سپاه و ظرفیت عظیم مردم در این عرصه‌ها استفاده کند.

جهان بدون خشونت یعنی جهان بدون آمریکا

حال سوالی که مطرح می‌شود، این است که راه آزادی چیست؟ باید به دنبال راه آزادی گشت که یکی از این راه‌ها قدرت بسیج است، جمهوری اسلامی باید مسلمانان دنیا را به پیروی از اصول این قدرت آشنا کند، باید تجربه نورانی بسیج با عنوان اصول حاکمیت و در هم شکستن جباران دنیا تعلیم داده شود، باید به دنبال معرفی، تعمیق و به باور نشاندن این وظیفه در جهان باشیم.

پيام رهبر انقلاب به‌ مناسبت چهارمین سالروز تشكیل بسیج مستضعفان

امروز جبهه‌هاى نظامى به نور وجودتان روشن است و پشت جبهه از همت مردانه‌ى شما گرم. اما فردا شما در همه جبهه‌هاى نبرد فرهنگى سياسى و اقتصادى حضور خواهيد يافت. از هم اكنون خود را براى ايران اسلامى آينده كه در آن محرومان و مستضعفان همه‌ى نيروى خود را تنها صرف سازندگى فرهنگى، سياسى و اقتصادى خواهندكرد آماده كنيد.

افزایش ۱۰۰۰ برابری قدرت بسیج

سیف با تشریح پیام برگزاری رزمایش‌های «الی بیت‌المقدس» در سراسر کشور تأکید کرد: پیام این رزمایش به دوستداران و دشمنان نظام این است که در حال حاضر توانمندی‌های بسیج از نظر زیرساخت‌ها، سازمان رزم، آموزش، طراحی و بکارگیری از 100 تا یک‌هزار برابر زمان هشت سال دفاع مقدس شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.