ارجاع پرونده شکایت بقایی به دادسرا

یک منبع آگاه از ارجاع پرونده شکایت معاون اجرایی رئیس‌جمهور از نمایندگان کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به شعبه ۱۵ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت خبر داد.

ماموریت ویژه هیئت دولت برای بقائی

اختیار استخدام ۱۵۰۰ نفر خارج از ضوابط قانونی استخدام به معاون اجرایی رئیس جمهور داده می‌شود.

وقتی احمدی‌نژاد به بقایی «نه» گفت

زمانی که در بین تصویب یکی از مصوبات بقایی قصد داشت در مورد مطلبی صحبت کند، و از احمدی‌نژاد خواست تا صحبت خود را مطرح کند، بلافاصله با پاسخ «نه» رئیس جمهور مواجه شد.

هامش عجیب رئیس دفتر بقایی در حاشیه یک نامه

رئیس دفتر بقایی هامش عجیبی در حاشیه یک نامه اداری از خود برجای گذاشت.

رحیمی مسئول جذب نمایندگان بازمانده از مجلس نهم

پس از آنکه 196 نفر از نمایندگان مجلس هشتم از ورود به مجلس نهم بازماندند، محمود احمدی نژاد کمیته‌ای را مسئول به کارگیری این عده در بخش های مختلف دولت کرد.

بقایی و مشایی با همسرانشان همراه رئیس‌جمهور در آمریکا

اسفندیار دولت(مشایی) این‌بار هم مورد توجه است، آنجا که ابتدا همسرش وارد سالن انتظار می‌شود و به سمت جایگاه مسافران می‌رود. معاون اجرایی رئیس جمهور هم کارت پرواز خود و همسرش را می‌گیرد.

عکس: تفاوت را احساس کنید!

دومین جلسه مشترک هیئت دولت با مدیران اجرای کشور صبح امروز در محل ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ جلسه نخست این نشست مشترک در سال جاری در فروردین ماه برگزار شده بود. از نکات قابل تأمل در این دو نشست اخیر، تغییرات در جایگاه هئیت رئیسه بود!

مصاحبه صریح و خواندنی با حمید بقایی در بلوار اسفندیار

اشتباهی که اینجا اتفاق می‌افتد، این است که یک نفر می‌آید حرفی را می‌زند، بعد می‌گویند کسی که علیه او حرفی زده شده باید جواب بدهد و استدلال‌هایش را بگوید. چرا من باید تعریف اتهام دیگران را کنم. به من چه ربطی دارد. خود اتهام‌زنندگان تعریف ارایه کنند و جواب بدهند. وقتی یک نفر ادعایی دارد باید ادعایش را ثابت کند. من که نباید بی‌گناهی‌ام را اثبات کنم.

درب استانداری فارس قفل شد؛ شعار مرگ بر مشایی!

تجمع كنندگان شعار مرگ بر مشايي سردادند و احمدزاده استاندار فارس و سجاي معاون برنامه‌ريزي استانداري را از مهره‌هاي مشايي دانسته و خواستار ترك حاميان سركرده باند انحرافي از شيراز و فارس شدند. تجمع‌كنندگان همچنين بر درب ورودي استانداري به عنوان اعتراض در تاخير معرفي استاندار جديد قفل زدند.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.