شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

لیبرمن:ایران لیاقت بمب هسته‌ای را ندارد!

وزیر‌خارجه صهیونیست‌ها با چشم‌پوشی بر سلاح های هسته‌ای اسرائیل، مدعی شده ایران بین 12 تا 18 ماه با ساخت بمب اتم فاصله دارد. وی می‌گوید ایران برخلاف آلمان و ژاپن و … لیاقت بمب هسته‌ای را ندارد!

کره‌شمالی آماده انجام آزمایش‌اتمی است

وزیر دفاع کره جنوبی گفت: کره شمالی آماده انجام یک آزمایش اتمی و آزمایش موشکی دیگر است و انجام آن فقط به تصمیم رهبران این کشور بستگی دارد.

تعهد پاکستان به تامین بمب اتم عربستان

تحلیلگر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا با اشاره به سرعت افزایش زراد خانه هسته ای پاکستان از احتمال تعهد این کشور به تامین بمب اتم عربستان سعودی خبر داد.

چین موشک فوق سریع آزمایش کرد

وزارت دفاع چین روز پنجشنبه تایید کرد یک نوع موشک فوق سریع توسط ارتش این کشور آزمایش شده است .

احمدی‌نژاد: دنیا را اخلاق استعماری تهدید می‌کند نه بمب اتم

وی با تاکید بر اینکه آنها باید انبارهای گسترده بمب اتمی خود را از بین ببرند تا نشان دهند در این ادعا یعنی مخالفت با بمب اتم صادق هستند، گفت: دوران بمب اتم گذشته است. بمب اتمی دیگر فایده ندارد و در مناسبات سیاسی تاثیری ندارد. بمب اتم متعلق به قرن گذشته است و هرکس خیال کند با بمب اتم می‌تواند بر دنیا حاکم باشد،یک احمق سیاسی است.

کره شمالی راکتور هسته‌ای خود را فعال می‌کند

یکی از سخنگویان انرژی هسته‌ای کره شمالی امروز سه شنبه اعلام کرد این کشور قصد دارد راکتور هسته‌ای «یونگ بیون» خود را که در سال 2007 و پس از چند دوره مذاکرات تعطیل کرده بود، مجددا فعال کند.

حقه غیرحرفه‌ای آمریکایی درباره ایران رو شد

نمودارهای ارایه شده به عنوان سند که گفته می‌شود مبنای بخشی از اتهامات مطرح شده در گزارشات آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران هستند دارای اشتباهاتی فاحش است و چیزی جز یک تحلیل خالی از دقت و یا یک حقه آماتوری نیست.

پوتین: درگیر مسابقه تسلیحاتی نخواهیم شد

ولادمیر پوتین رئیس جمهور روسیه هشدار داده است این کشور تسلیحات اتمی و دفاع هوا فضای خود را برای استفاده احتمالی آماده نگه می دارد و درگیر مسابقه تسلیحاتی نمی‌شود.

كنث والتز: دستيابي ايران به بمب اتم بهترین گزینه برای ثبات خاورمیانه است

یک تحلیلگر برجسته بین المللی طی مقاله‌ای در مجله آمریکایی «فارین افرز» که ارگان رسمی شورای روابط خارجی امریکا محسوب می‌شود، به‌طور کم سابقه‌ای تأکید کرد که دستیابی ایران به بمب هسته‌ای به ثبات بیشتر در خاورمیانه خواهد انجامید.

مقدمه‌ای بر شکست مذاکرات مسکو؛ تغییرات داخلی دربرابر تغییرات داخلی

آمریکایی‌ها دستکم پنج هزار بمب اتمی دارند و حتی نمی‌شود راجع به چرایی یکی از آن‌ها سوال کرد، و با زور‌‌‌ همان بمب‌ها هم هست که به خودشان اجازه می‌دهند درباره امور داخلی ایران نظر بدهند، و اسمش را هم «مذاکره» بگذارند!

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.