به نام الله پاسدار حرمت خون شهیدان، نه بنیاد شهید

نمیدانم از کجایش بگویم از معاونت های عریض و طویلش که دانه به دانه گز کردم یا از سادیسم بروکراتیک و کاغذبازی های اداریش که برخی کارمندان سطح پایینش به خاطر اجبار به انجام آن ها از من عذرخواهی می کردند.

جانباز 50 درصد مقابل بنیاد شهید چادر زد

یک جانباز ۵۰ درصد همزمان با هفته دفاع مقدس در مقابل ساختمان مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در خیابان طالقانی چادر زد.

ناگفته‌هایی از فرآیند شناسایی شهدای گمنام

رئیس مرکز تحقیقاتی ژنتیک نور ضمن تشریح مراحل علمی تشخیص هویت شهدای گمنام و پاسخ به برخی ابهامات در این زمینه از ادامه فرآیند شناسایی هویت غواصان شهید خبر داد.

سایت شهدای ارتش رونمایی شد

سایت شهدای ارتش جمهوری اسلامی ایران عصر روز دوشنبه با حضور رییس قرارگاه راهیان نور در محل انتشارات دانشگاه افسری امام علی (ع) رونمایی شد.

نامه 183 نماینده مجلس به رییس بنیاد شهید

183 نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس بنیاد شهید بر ضرورت اجرای کامل قانون جامع خدمات‌رسانی از سوی بنیاد شهید در سال جاری تأکید کردند.

تغییر کاربری عجیب یک مجتمع

تا مدتی قبل در هیاهوی میدان هفت تیر و شلوغی خریدهای رنگارنگ خانم‌ها این مجتمع فرهنگی خودنمایی می‌کرد. اما مدتی است که اگر نامی بر سردر آن نوشته نبود به سختی می‌شد دریافت اینجا همان مجموعه است.

بنیاد شهید 4 هزار میلیارد تومان بدهی دارد‌

رئیس سازمان بنیاد شهید ‌با بیان اینکه 3 هزار و 450 میلیارد تومان از مطالبات معوقه ایثارگران پرداخت شد، گفت: ‌دولت برای سال‌های 91، 92 و 93 باید بودجه تصویب کند تا بدهکاری ‌4 هزار و 100 میلیارد تومانی باقی مانده را پرداخت کنیم.‌

از گروه سرود تا دفترچه‌های خودسازی

شهید علی نوایی به دوستش گفته بود: من از وقتی که به این جلسات رفته ام نیروی عجیبی در من شکل گرفته که هر وقت می خواهم گناهی انجام دهم مو به تنم سیخ می‌شود و مانع انجام آن می‌شود.

تمام معوقات جانبازان پرداخت شده است

معوقه به موضوعی اطلاق می‌شود که تصویب شده و طبق قانون مکلف به اجرای آن هستیم اما نتوانستیم تا پایان همان سال این دیون را پرداخت کنیم.

دیدار اسماعیلی با دو تن از ایثارگران

رئیس کل دادگستری استان تهران با دو تن از ایثارگران دیدار و گفت‌وگو کرد.