حل‌مشکلات جانبازان بسیج همگانی می‌خواهد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: اگر همه امکانات کشور بسیج شوند نمی‌توانیم مشکلات جانبازان را مرتفع کنیم اما باید با تمام توان و نیرو در جهت خدمت‌رسانی به آنان تلاش کنیم.

نامه استعفای جمعی از فرزندان شاهد خطاب به روحانی

جمعی از فرزندان شهدای تکاب در اعتراض به عدم برکناری فرماندار اهانت کننده به شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی در نامه خطاب به رئیس جمهور خواستار تحویل پرونده شهدای خود از بنیاد شهید و استعفا از محل کار خود شدند.

غبارروبی و گلباران مزارشهدای ادیان توحیدی

در این مراسم خواهر شهید «فریبرز موریم» با تشکر از توجه بنیاد شهید استان تهران و تبریک دهه مبارک فجر گفت: ایران کشور و سرزمین ماست و ما آماده ایم با هرگونه تعرض دشمن مقابله کنیم و یکدل و یکصدا دشمن را به ذلت بکشانیم.

نظر قاسم سلیمانی درباره رزمندگان تخریبچی

قائم مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: باید خاطرات رزمندگان را به آیندگان منتقل کنیم، چرا که اگر این امر محقق نشود ممکن است آن‌ها وقایع دوران دفاع مقدس را همچون افسانه نگاه کنند. اما این‌ها افسانه نبودند که موجب سربلندی ایران در جغرافیای مقاومت از تهران تا غرب اسرائیل بوده‌اند.

تغییر کاربری عجیب یک مجتمع

تا مدتی قبل در هیاهوی میدان هفت تیر و شلوغی خریدهای رنگارنگ خانم‌ها این مجتمع فرهنگی خودنمایی می‌کرد. اما مدتی است که اگر نامی بر سردر آن نوشته نبود به سختی می‌شد دریافت اینجا همان مجموعه است.

نمی گذارم بنیاد شهید سیاسی شود

بنده زمانی که مسئولیت ریاست بنیاد شهید را بر عهده گرفتم مقام معظم رهبری به من فرمودند فلانی اجازه نده بنیاد سیاسی شود. بنده هم پیرو توصیه ایشان از زمانی که آمده ام در بنیاد به هیچ وجه نگذاشتم موضوعی سیاسی شود.

درد دل‌های مادرشهید ستاری آخرین‌شهید فتنه

مادر آخرین شهید فتنه ۸۸ می‌گوید: پسرم به نظام، رهبری و جمهوری اسلامی اعتقاد خالصانه‌ای داشت. بسیار متدین بود. برای همین قبول کرد به خاطر دفاع از نظامی که به آن تعلق دارد و مقابله با فتنه‌ای که به راه‌ انداخته بودند، اقدامی کند. الان جوری صحبت می‌کنند که انگار اصلاً فتنه‌ای وجود نداشته که شهیدی وجود داشته باشد. این ما را خیلی ناراحت کرده است. خیلی ناراحتیم که «علیرضا» را فراموش کرده‌اند.

دستور توقف تخریب مزار شهدا صادر شد

تخریب گلزار شهدا از دو سال قبل شروع شده که من دستور دادم تخریب متوقف شود و تا گلزارهایی که نیمه کار مانده تکمیل نشده، ساماندهی را متوقف کنند.

پرداخت نقدی مطالبات ایثارگران و آزادگان

مدیر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران از پرداخت نقدی بخشی از مطالبات ایثارگران و آزادگان خبر داد.

فراخوان طرح یادمان «ننه علی» از هفته آینده

مدیرکل گلزارهای بنیاد شهید گفت: در پوستر فراخوان طراحی یادمان ننه علی اطلاعاتی درباره ننه علی و صبر، ایثار، فداکاری و عشق او به فرزند شهیدش و نیز محل قرار گرفتن مزار وی در قطعه 25 بهشت زهرا (س) ارائه شده است.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.