خانواده دارای ۲معلول اصفهان خانه‌دار می‌شوند

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: هر خانوار روستایی که ۲ معلول داشته شامل مسکن مهر شده و در این راستا ۱۱۲ خانوار روستایی دارای ۲ معلول در سطح استان وجود داشته و پیش‌بینی شده که ۱۰۲ واحد مسکونی ساخته شود.

۳۵سال غفلت نهادهای‌ عمومی برای مسکن‌ محرومین

از مسائلی که از ابتدای انقلاب به عنوان ضرورت های اساسی مسئولین حکومتی شناخته شده است، مسأله مسکن بوده است. در این ارتباط بسیاری از نهادهای عمومی و انقلابی وظیفه تأمین مسکن گروههای هدف به عهده آنها قرار گرفته است.

تحقیق و تفحص مجلس بالاخره سراغ بنیاد مستضعفان رفت

درخواست چندین ساله تشکل های دانشجوئی برای بررسی عملکرد بنیاد مستضعفین که آخرین مورد پر سر وصدای آن بیانیه جنبش عدالتخواهی دانشجوئی در عدم پاسخگوئی مسئولین این بنیاد بود، بالاخره اجابت و مجلس وارد تحقیق و تفحص از این ارگان نیمه دولتی شد.

«استکبار» مسئولین «بنیاد مستضعفان» در قبال پاسخگویی به مردم

با رسانه‌ای شدن این اتفاق «یک مقام مسئول» در بنیاد مستضعفان (که نام‌ش مشخص نیست) اظهارات نمایندگان را بی‌اساس خوانده است و اظهار داشته «این بنیاد زير نظر رهبري است و نباید انتقادهای آن را مطرح کرد».

موفقیت‌های بنیاد مستضعفان

انتشار خبر پاداش ۳۳۰۰ میلیون ریالی بنیاد مستضعفان به هیئت مدیره بانک خود، موجی از شعف و شادی را در بین مستضعفان همیشه در صحنه ایجاد کرد…

بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی پاسخگو نیست!+ اسناد

گذشته از شفافیت عملکرد این بنیاد، این سوال مطرح است که آیا بنیاد تفاوتی با یک بنگاه اقتصادی صرف دارد؟ آنچه که در نمای بیرونی بنیاد مشاهده می‌شود، یک بنگاه عریض و طویل اقتصادی است که تعداد بیشماری هتل، موسسه اقتصادی و …. در اختیار دارد. آیا بنیادی که فلسفه‌اش کمک به مستضعفین بوده است، این چنین ظاهری باید داشته باشد.؟