نتانیاهو به جمع حامیان برجام ملحق شد

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی که پیش از این به اتخاذ مواضع به شدت ضد توافق هسته‌ای معروف شده بود، روز شنبه در تغییر موضعی آشکار گفت باید توافق را پذیرفت و برای اجرای درست آن تلاش کرد.

هدف نتانیاهو از مخالفت با برجام چیست؟

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از مخالفت‌ها و سنگ‌اندازی‌های خود در برابر توافق هسته‌ای ایران هدف بزرگتری را دنبال کرده و آن سرمایه‌گذاری بر روی انتخابات آتی ریاست‌جمهوری آمریکا بوده است.

نتانیاهو پیشنهاد پذیرش آوارگان را رد کرد

پیشنهاد رهبر حزب مخالف «اتحادیه صهیونیست» مبنی بر پذیرش پناهندگان سوری به درگیری لفظی او با نخست وزیر، وزیر دادگستری و وزیر حمل‌ونقل رژیم صهیونیستی منجر شد.

نتانیاهو با معمای سختی مواجه است

«دیوید ایگناتیوس» روزنامه‌نگار ارشد آمریکایی ضمن تاکید بر «معمای سخت» نتانیاهو در قبال برجام نوشت: «اکنون چالش واقعی اوباما اجرای موفق توافق است چه نتانیاهو دوست داشته باشد و چه نداشته باشد.

اوباما:اختلاف با نتانیاهو موضوع خانوادگی است

رئیس‌جمهور آمریکا در اظهاراتی مداخله‌جویانه ادعا کرد که ایران بدون شک بخشی از پولی که در نتیجه لغو تحریم‌ها به دست می‌آورد را برای افزایش ظرفیت‌های نظامی‌اش صرف خواهد کرد.

سخنان امنیتی غیرمسئولانه را تمام کن!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به افشاگری‌های وزیر جنگ سابق این رژیم درباره طرح‌های ناکام حمله اسرائیل به ایران به او گفت، سخنان امنیتی غیرمسئولانه را تمام کند.

لندن: نتانیاهو هم مصونیت دارد

تعداد امضاکنندگان طومار بازداشت نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی در لندن، به نزدیک 80000 نفر رسیده، با این حال دولت انگلیس می‌گوید نتانیاهو از مصونیت دیپلماتیک برخوردار است و امکان بازداشت او وجود ندارد.

هدف نتانیاهو؛ سخت کردن شرایط اجرای برجام

تحلیلگران رژیم صهیونیستی می‌گویند نخست‌وزیر این رژیم به خوبی می‌داند جدال او با سند پایانی مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ راه به جایی نخواهد برد، اما به دنبال کسب منافع سیاسی از این جدال است.

نتانیاهو مانع انتشار گزارش اطلاعات نظامی شد

طبق اعلام روزنامه‌ای اسرائیلی، یک گزارش اطلاعاتی اسرائیلی که مخفی باقی مانده معتقد است توافق هسته‌ای نکات مثبت بسیاری برای اسرائیل دارد اما نتانیاهو آن را مخفی می‌کند.

حرکت چراغ خاموش نتانیاهو

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سعی دارد قبل از رای‌گیری کنگره در مورد توافق هسته‌ای به صورت غیرعلنی و با تنش کمتر نظر سناتورهای آمریکایی را برای مخالفت با این توافق جلب کند.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.