از “اسفند۵۹” تا “خرداد۶۰” راهی نیست!

پس از حمایت‌های اخیر رهبر معظم انقلاب از دولت مستقر، برای برخی این شبهه ایجاد شد که دولت فشل و بی‌خاصیت که جز فروشندگی از هسته‌ای تا موشکی ، از منطقه‌ای تا FATF ، چیز دیگری بلد نیست چه بر می‌آید؟ بررسی تاریخ دهه اول انقلاب بنظر می‌تواند این مهم را آشکار کند.

ماجرای عزل تاریخی بنی‌صدر در «توهم»

برنامه رادیویی «توهم» با موضوع عزل تاریخی بنی صدر از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می‌شود.

ناشنیده‌هایی از مرحوم عسگراولادی

مرحوم حبیب‌الله عسگراولادی در ماه‌های پایانی عمر خود بحث‌هایی را در رابطه با حوادث سال ۸۸ مطرح کرد که منجر به شکل‌گیری جبهه‌های موافق و مخالف شد.

«امام خمینی و مهار فتنه بنی صدر و منافقین»

مهار اين بحران از سوي حضرت امام، با صبر انقلابي در مواجهه با بني‌صدر و سرسختي و مقاومت در قبال گروه‌هاي منافقِ فتنه‌گر، مدلي از مديريت اسلامي به جامعه عرضه كرد و توانست كشور انقلابي را از بحراني پيچيده نجات داده، آن را به سوي استقرار و ثبات سوق دهد.

امتیاز بدهیم می‌گویند پسر شاه هم باید برگردد

آمریکایی ها اعلام می کنند که با پولی که از ما گرفته اند ملت گرسنه ایران را سیر میکنند و اتفاقا خوب است که عده ای که شعور ندارند بشناسند. می گویند تقصیر ماست که با آمریکا مشکل داریم آنها می خواهند مشکل را حل کنند ما نمی گذاریم. اگر امتیاز بدهیم می گویند که پسر شاه باید برگردد و عذر خواهی کنید که به ما خسارت زده اید و باید جبران کنید و تحقیرمان می کنند و اگر کوتاه بیایییم پرتوقع تر و وقیح تر می شوند

آرگو صدای بنی‌صدر را هم درآورد!

بنی‌صدر با بیان اینکه آرگو ایرانی‌ها را بی‌منطق و خشن تصویر می‌کند گفت: این فیلم با غلط‌نمایی و جعل حقایق، پیام سازمان سیا را به مخاطب منتقل می‌کند.

بنی‌صدر فکر می‌کرد با ۱۱میلیون رای می‌تواند هرکاری بکند

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان امام فرمودند که نمی‌خواهیم اولین رئیس جمهور به این شکل عزل شود، گفت: بنی‌صدر فکر می‌کرد ۱۱ میلیون رای دارد و می‌تواند تا آخر هرکاری را انجام دهد.

اگر می‌شد جلوی جنگ را گرفت، بنی‌صدر این کار را می‌کرد

صدام حسین وقتی حسن البکر را کنار زد و رییس جمهور شد، به عنوان اینکه ما با ایران درگیر هستیم یک تسویه داخلی ایجاد کرد و به این بهانه در واقع هم طرفداران ایران را زد، هم طرفداران سوریه و هم طرفداران حزب کمونیست را. او طی چند ماه هرسه گروه را قلع و کم کرده بود…

سرلشکر فیروزآبادی سخنرانی بنی‌صدر را برهم زد

حدود 20 دقیقه از سخنرانی بنی صدر گذشته بود و او دائم از کمک‌ها و حمایت‌های خود از جهاد سازندگی سخن می‌گفت، در حالی که همه می‌دانستند دروغ می‌گوید. سالن ساکت ساکت بود که به یکباره صدایی از وسط سالن بلند شد.

بیایید فرض کنیم احمدی‌نژاد بنی‌صدر باشد

دیروز شنیده شد که عده‌ای می‌گفتند، این کار کار آقای بنی‌صدر است، نه. درباره‌ی آقای بنی‌صدر ما آن‌قدر اشکال و ایراد وارد و منطقی داریم که محتاج این نیستیم که با این مسأله که هیچ راه اثباتی ندارد، ایشان را متهم کنیم. این را من گناه بنی‌صدر نمی‌دانم. یعنی طبق تشخیص من، تا آن‌جا که من اطلاع دارم، گناه بنی‌صدر نیست.

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.